| acestaesteunnume a întrebat:

Vorba mamei:"Daca alegi dintre doi iepuri nu o sa ai niciunul"...asa mi s-a intamplat si mie, dar nu cu iepuri, ci cu baieti
Unuia i-am distrus inima, iar la status chiar are ca e distrus! Iar acum inima mea e distrusa!
Iar celalalt e dragut cu mine vorbeste cu mine, dar azi la sport m-am facut de ras in fata lui caci 2 fete doreau sa-l in trebuie daca ma place iar eu m-am aruncat peste acele doua fete.

Ei bine, pai in timp ce vorbeam cu acel baiat care i-am frant inima... mi-am dat seama caci simt si pentru el sentimente puternice!
Celalalt, Am aflat ca celalalt ma place!

Acuma imi vine sa ma arunc de pe empire state building si sa ma accidentez! Parca e sfarsitul lumii! sunt asa de deprimata!

Va rog, ajutati-ma!cryingma simt asa de prost caci primului i-am frant inima iar la celalalt m-am facut de ras!

Acuma imi place de amandoi!crying(

Ce sa fac? Please help me!

Demprimata a vorbit...

P. S:Nu vreau raspunsuri genu: "sa nu-ti mai placa de nici unu"

crying

Răspuns Câştigător
| Diavolulestefemeie a răspuns:

Poi tr sa alegi pe unu dintre ei. pe cel care il placi mai mult ca nu poti sa ii place pe 2 la fel. Acela care te-a facut de ras inseamna ca nu te place si acela care este trist pentru ca iai frant inima tine cu advarat la tine

Multa baftawinking

5 răspunsuri:
| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Alege pe cel care iti place mai mult. si cred ca primul ar fi mai potrivit din moment ce al doilea te-a facut de ras e clar ca nu te iubeste. bafta!

| Ирина19 a răspuns:

Cred ca cel care te-a facut de ris nu merita sa umbli cu el, dar cu cel care i-ai frant inima de ce nu? Sa fi fost in locul tau as fi incercat mai ales ca-ti place de el, la sigur va fi fericit

| wildthing a răspuns:

Prea mult..."caci". Ai putea sa gasesti o exprimare mai eleganta.

| Alex0194 a răspuns:

Nu e inca sfarsitul lumii, mai asteapta pana in 2012 te rog ca nu mai e mult laughing.

Bun deci parrea mea este ca ar trebui sa incerci cu cel care i-ai frant inima ca este foarte clar ca are sentimente puternice pentru tine si daca si tu simti acelasi lucru pentru el, e cu atat mai bine si va iesi un love story frumos. Bafta si nu mai plange ca nu are nici un rost, viata merge inainte

| acestaesteunnume explică:

Aloo...eu am zis ca eu m-am facut de ras in fata lui! dar aveti dreptate.in timp ce vorbeam pe mess cu ala care i-am frant inima. mi-am dat seama ca pe el il plac cu adevarat! multumesc de raspunsuri:*