| SunshineGirl a întrebat:

Vreau si eu sa stiu. un baiat care te priveste mult, in ochi, care vrea sa pare altfel cand esti prin preajma, care priveste o alta fata ca si cum ar placea`o, dar apoi te priveste pe tine fara insa sa scoata un cuvant te place?

6 răspunsuri:
| LittleRose a răspuns:

Este posibil sa fi vrut sa-ti testeze reactia.Sa vada daca esti interesata de persoana lui in vreun fel sau altul.

| Comoaracasei a răspuns:

Da, categoric!

| anonima15 a răspuns:

Mai mult ca sigur te place!
dupa cum spui u baiatu e aproape topit dupa tine se uita la tine daca te deranjeaza cand se uita dupa cealalta... si vrea sa se dea mare cand esti tu prin preajmablushing
categoric te place!
dca si tu il placi va urez succes>big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este un rautacios pentru ca place mai multe fete (pe tine si pe cealalta)

| Sonia_8719 a răspuns:

Buna,

Cred fara indoiala ca vorbim de tipicul truc pe care il facem toti la o varsta(13-15), si nu stim cum altfel sa atragem atentia asupra noastra.Si cu siguranta te place, dar incearca in acelasi timp sa vada daca si tu il placi pe el, de aceea se uita si la alte fete asa cum zici tu(pentru a vedea daca exista ceva gelozie in reactia ta?).happy

| Sonia_8719 a răspuns:

Buna,
Cred ca vorbim de tipicul truc pe care il aplicam la o anumita varsta(13-15) cand nu stim si nu avem alte metode la indemana de a atrage atentia unei persoane.Cred ca te place, dar nu stie cum sa-ti zica, si de aceea se uita si la alte fete as cum zici tu, tocmai pentru a vedea daca exista o anumita reactie din partea ta(gelozie?).happy te pup