| DeeA_9818 a întrebat:

Mie imi place de un baiat este a 9 a...si este in sc cu mine.vara trecuta nu dadea niciun semn ca m-ar placea. dar ieri am vazut ca daca stau prin preajma lui ma priveste... aproape nici nu mai clipeste.Si nu stiu daca ma place.cand il intreaba cineva zice ca nu. dar faptul ca ma priveste foarte intens m-a pus pe ganduri.
Voi ce credeti ma place?love struck

Dau fundita!big grin

Răspuns Câştigător
| smileforme01 a răspuns:

Este posibil. poate doar nu vrea ca prietenii lui sa stie sau poate crede ca tu nu il placi si nu vrea sa fie respins.happy cel mai bine, vorbeste cu el despre asta!*: succes1winking

4 răspunsuri:
| Amelya02 a răspuns:

Nu cred ca te place doar pentru simplul fapt ca se uita la tine insistent.

| MiK3L a răspuns:

Se poate. 95%.

| Fabian20 a răspuns:

Posibilhee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da claaaar...ca nulaughing)adica ca nu recunoastelaughing