| Anonima_9981 a întrebat:

vreau si eu un mesaj pentru prietenul meu.sa-i trimit ceva de genu' ca daca nu il caut eu el nici atat...deci daca eu nu ii dau nimic el nu da...straight face va rog:*

4 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Spune-i cand veti fi fata in fata ce te deranjeaza, ca prin mesaje nu va intelege la fel de bine!

| mystik a răspuns:

Pai acum iese ca tot tu il cautzi, incearca sa renunti la asta si el singur isi va da seama, fii mai indiferenta tu, si nu te umili din nou, el va ride pe seama ta, lasa-l si pe el sa mai faca ceva, nu esti doar tu implicata in relatzie, daca el intotdeauna procedeaza in acest fel inseamna ca relatzia asta pentru el nu conteaza si de asta nu pune suflet in ea...fii tare, succes

| вяυηєтα a răspuns:

Buna. Poi, ii poti zice ca e dezinteresat si ca te deranjeaza asta...Ca tot tu faci primul pas si el nu iti dovedeste nimicthinking Bineinteles, asta este doar o sugestiewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zii si uh (hai ca am o surpriza pentru tine si vreau sa vii acasa ca sa ti-o pot da te astept pup) se va surprinde