| anonim_4396 a întrebat:

Prietenul meu nu m. a mai sunat de 4 zile si nici la mesaje nu raspunde, vreau sa ii trimit un mesaj da nu stiu ce sa ii scriu,
nu as vrea sa ii trimit un mesaj de genu "'buna cf, dc nu raspunzi,"
dati. mi idei va rog

3 răspunsuri:
| pynnk a răspuns:

Poate are o problema sau poate vrea sa va despartiti...si acum a venit moda ca sa nu zica si prefera sa te lase asaoh go on sper sa nu fie si cazul tau :* il poti suna si sal intrebi ce face de ce nu mai da nici un semn de viata.bafta

| LaadyH a răspuns:

Eu i-as da unul cu "Asta e modul tau de a te desparti de mine?laughing "

| DellllYyYA a răspuns:

Eu una i-as da : " Bai baiatule ce dracul faci de nu raspunzi la telefon.Raspunde in p*m ca altfel iese urat!"
Asta as zice eu.