| deutza254 a întrebat:

vreau si ew niste statusuri de genu` asta : Đącą cinevą iti spune Tє ¥µbєsc, są`i spui ca minte. cąci iubireą nu se spune ci se simte., cu caractere din hi5 pls cele mai multe funda:X::X:X:X::* mersi mult, kiss`:X

4 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

Ce inseamna prostiile astea? Tu intelegi ce scrii? Litere grecesti, w in loc de v.Mai bine treci si invata la limba romana si la ce inseamna respect fata de cei ce citesc pe TPU si oriunde.

| JustMeBăi a răspuns:

Invata sa scrii in romana si apoi mai vorbim.

pa.

| Tourniquet a răspuns:

" E$th¥ o` c0c@L@r@... "
" L@$@ f¥tz3L3h p@r@$ut0Oow"

Poftim!
P. S : doamne cat m-am chinuit sa scriu asa... straight face noroc pe unu' din lista mea care vorbeste yahoo-messiana.

| Leon_6129 a răspuns:

Invata sa scrii corect si nu fi pitipoanca.(adica ce vrei tu)