| Victoras19207 a întrebat:

Buna vreau niste statusuri de genu. ( iubirea fara reguli e ca...) mersi

2 răspunsuri:
| missfatadelatara a răspuns:

Mâncarea fără sare. laughing

| Victor453 a răspuns:

Orice poveste de dragoste este frumoasă dar povestea noastră este favorita mea.
Inainte să te cunosc nu ştiam cum este să te uiți la cineva si să zămbeşti fără motiv.
Invata sa ma pastrezi si nu am sa te las niciodata.
Dragostea este o intersectie cu sens giratoriu. Te-nvarti in jurul aceleiasi inimi pana ramai fara lacrimi.
Dragostea este forta care poate misca universul, iar pasiunea o consecinta a sa.