| beea_9797 a întrebat:

Buna vreau status de fite noiii:X

Răspuns Câştigător
| Anne24 a răspuns:

Nu voi mai repeta greseala ca la inceput, am crezut in vorbe si am pierdut!

Nu voi uita ca tu candva ai fost lumina mea, regret inc`o data ca s`a intamplat asa!

De azi arunc totul la gunoi nu mai vreau nimic nimic inapoi

Ne ascundem dupa` defecte. ca faptele nOastre` sa para PERFECTE! :x [ SkOpul : sa nu parem ceea ce Oglinda` vrea sa ne reflectHe` :> :x

Ştii;>.; x Dorinţele sunt pe gratis... >;] Eu Nu!; x

Pt. ca nu are rost sa crezi in tot ce a fost!

Si daca sunt O copila, ce? Si daca ma enervez repede, ce? Si daca vorbesc mult si prost ce? Si daca te iubesc, ce? Oricum tu nu vei intelege

daca rolul asta mi-a fost dat in acest joc, O sa-l jOc.totul e scris, nu depinde de noroc! daca eu sunt la pamant imi ramane sperata. zi Ce vrei?! asa`mi traiesc eu viata!

Azi te vreau mai mult ca ieri, da! şi mi-ar plăcea sa nu mai dau 2 bani pe privirea ta...si dacă as putea sa dau timpu inapoi... as vrea ca sa pot face ceva ca sa uit de noi!

v-am trezit atentziia`. sau inca` nu vatzi venit in fire`.` continuatzi` sa fiti fraierii`, pentruu` cA o` faceti bine`

Nu E nevoie Sa Ma placa toata Lumea.La fel Cum Nici Eu` Nu`i Plac Pe toti!

Traim intr-o lume obositoare stapanita de statusuri si avatare... O lume virtuala plina de culoare!

Am avut multe dorinte care nu s`au implinit...Am facut multe greseli dar pe toate le-am platit!

Rareori ne gandim la ceea ce avem, dar mereu la ceea ce ne lipseste.

Nu Lasa Nik` Sa Te Doboare, Gandeste Ca Totul E Doar O Simpla Incercare, E Greu, O Simtzy Pe Pielea Ta, Dar, Poate In Acest Moment E Mult Mai Bine Asa

Si sunt constienta ca nu iti face bine, dar orgoliul meu e mai presus de iubire!

Daca iti zambesc asta nu inseamna ca te iert!

Si`mi spuneai ca sunt prea copilaroasa, Scuza`ma dar copilul asta n-are timp de o relatie serioasa

Eu o sa te las sa iti vezi de drumul tau. Atunci cand o sa privesti inapoi o sa-ti para rau. Si nu imi pare rau de tot ce s-a intamplat stii bine. Cel mai mult imi pare rau ca am pus suflet pentru tine!

Accepta`te pe tine fara masca, Falsitatea celorlalti nu o sa te mai raneasca, Fiecare trebuie sa invetze sa zambeasca!

O sa reusesc, voi avea tot ce'mi doresc, Nu conteaza pretul pe care trebuie' sa'l platesc, Cu sustinere, sau fara sustinere, Pe mine o sa ma gasesti dupa linia de sosire
Ei cred ca pot sa ma vada plangand, dar eu stiu sa rad cand imi vine sa plang...

Si nu-mi cere explicatii ca oricum n-ai intelege Sunt momente peste care trec si le neg Si de ce tot nu pot sterge prezentul dar incerc Sa uit ganduri, inghit in sec vorbele spuse din orgoliu

Lasa`ma cu textele, ca iti pasa sau conteaza, lasa`ma cu lumea care nu ma agreaza, aproape tot ce mi-am dorit am obtinut, si daca nu a fost asa, a fost pentru. ca n`am vrut!

Viata-i scurta merita sa o traiesti, confrunta toate greutatile ce le intalnesti, e foarte important, sa inveti cum sa trisezi, sa nu abandonezi un joc pe care il pierzi

Stiu ca vreau iluzii dar nu-mi pasa, Daca sunt fericita nu conteaza.

Nu cer iertare nimanui.Ma iert eu insami, sper ca exista un iad si pentru cei buni

Daca aveam parte doar de aprecieri fara injuraturi, probabil eram ca altii, nu imi vedeam kpul de figuri.Si daca aveam bun simt si n te injuram si eu, credeai ca`s doar o fraiera de liceu fara tupeu...;)

Bineinteles ca nu`i clar... oricum te iubessssc; x... Ador sa am imaginea ta in minte, Fredonand acelasi nume ce ma lasa fara cuvinte.; x

Nu`mi lipseste nimic in viata asta, deci nu mai cedez pentru nimeni.Nu las de la mine decat atunci cand stiu ca o sa`mi fie mie bine!

Sunt o fata normala, sunt ceilalti care ma fac sa ma simt speciala.

Zambeste.Simte.Iubeste.Viseaza.Crede.Spera.Risca.Traieste.Atinge,Conteaza

Lumea e o scena. Viata e un act. Ai venit. ai vazut. ai plecat

Sa iert? tot timpul, sa uit? niciodata;)
Las in spate amintiri ce dor, n-am nevoie de aripi sa zbor!

Nimic din ce`am facut n`am regretat, am uitat de toti care m`au uitat
Mi`e dor de simplele, banalitati pe care le faceai, mi`e dor de simplu` te iubesc, pe care mi`l spuneai

Un singur lucru bun am invatat de la tine, sa-i dau dracu` pe toti daca mie imi e bine

Nu exista cai gresite, doar drumuri alese prost, nu exista "nu pot", doar"nu vad nici-un rost", nu exista bun simt, doar buna purtare, nu exista dragoste, doar senzatie de atasare

Las totul in urma si mai trag un fum, ma bucur ca stii, ca sunt fericita acum! =p~

ai ridicat din prima cu tupeu cortina ce acoperea teatrul viselor din sufletul meu. suntem actori noi doi, jucam un rol ciudat cu scene pe care nu le-am mai repetat

ce e al meu e doar al meu.si nimeni sa nu iubeasca ce iubesc eu; x

Nu îmi pasă de trecut.Eu vreau din ce în ce mai mult

tot ce conteaza este efectuL.

Copilaroasa?! Da. Pentru ca asa vreau. Matura?! Cand vreau. Ignoranta?! Cand nu vreau sa vorbesc cu tine. Prietenii mei?! Cele mai tari persoane :X

Vreau sa stii ca de azi devin indiferenta, devin mult mai rea, devin fata perfecta :X

Nu vreau sa-ti mai zic, poate, vreau sa trec direct la fapte :>

Si imi spui ca ai tupeu?! iubireeee` u ai tupeu doar daca vreau eu :X
Ma amuza baietzeii care se vaita ca au suferit din dragoste, si ca nenorocita dracului ce a indraznit sa le faca, v-a ranit orgoliul ma` nu sentimentele! :))

Stiu ca nu te mai am, si nu imi pare bine, dar mai bine ma impac cu iddea decat cu tine;)

Toti spun ca dragostea sta ascunsa in fiecare coltz.am impresia ca eu merg in cerc

Sper ca iti plac :):*

http://blalaalla-l.blogspot.com/

:D

1 răspuns:
| lila_7629 a răspuns:

Nu te SuPaRA baiatu meu nui nik de kpu taw.Nu vezi cat ai dekzut.Umbli cu ‘FeTe’ kre se f*t…M’ai lasat p mine pentru ea.N’am sa te iert in viata mea.;)

Te uiti ca Fraierul in trecut.Abia acum Iti dai Seama ce`ai Pierdut.Cand ma Vezi ca Zambesc frumos. Iti dai Seama ca esti cel mai mare Prost !:))

Sunt m0ftur0asa uneori.Chiar dk`n`am nc` un m0tiv.Sunt mult prea rasfatata une0ri.Dar nici0data asta nu`l va deranja.El ma iubeshte asa.

Nu suporti cand ma vezi vOrbind cu altu` Simti cum pulsul iar iti creste …Nu mai ai ce sa repari :)

Nu uita ca tu ai aleS` sa te indepartezi…tSi-am spus ca daCa faci astha nu o sa ma mai vezi ;)««

`Nu Sunt Fata Pe Care O Stii:Cuminte Shi Ascultatoare, Defapt Sunt...O Fata Oarecare,Cu Putine Talente, Cu Multe Defecte, Niciodata Barbata, Mereu Inegalatalove struckwinking

`Asa a fost mereu si nu se va schimba ceva...pentru ca n`au o viata...stau s`o comenteze pe`a mea oh go on fetze? fetze am una pentru prieteni si alta pentru zdrentze winkingsmug

`InDiFeReNt` Ca ti-as` fACe` RAu` SaU` BiNe` TinEe` MiNtE` BiNe`:Eu` VoI` fI` LanGa` TineE` . iNdIfErEnT` dE` pLoAiE` sAU` sOaRe`, Voi` Fi` LaNga` TiNe` AtUnCi` CanD` t` dOaReEbig huglove struck

`Ce Se Numeste Ambitie, Nu Sunt Vb Goale. Asta Este...Fraerii Se Nasc In Continuare

Poate am aere in cap, Asta e doar prbl mealove struck, Nu poti sa ma suporti,Asta e doar problema ta...nU MA cunosti,Nu mai Komenta,Ai grija de Viata ta,Nu dE A mea;x

`Ma barfesti?Stai linistita nu ma jignesti...Doar imi areti cat de invidioasa esti

Ai avut vreodata`n viata ta, O fata pe kre s`o visezi si ziua si noaptea, Sa nu`ti imaginezi viata fara ea, Si sa te doara`n 14 de alta?!

'''Tine MiNtE ca tE MiNtE, CiNe`Ti SpUnE kA`s CuMiNtE

[ Asa SuNt Eu love struck Ce Nu`Ti CoNvInE? NiCi Nu Ma InTeRe$eAzA De TiNe SaU Ce PaReRe Ai DeSpRe MiNehee hee. cand LuMeA Ma DuSmANe$te... InImA In MiNe CreSTe love struck

Am intrebari de pus:-?:-?:-?
Raspunsuri de dat:)>-:)>-:)>-
Ganduri de ascuns:">:">:">
"OAMENI DE UITAT":-w:-w:-w

Am RaMaS La FeL De InOcEnTa~~ … DiFeRenTza E Ca AcuMa Nu ImI MaI E FRiCa De .A.P.A.R.E.N.T.Z.E. ~~~ …Nu-Mi PaSa De Ei: IuBeSc pE ciNE ma iUbeStE;););)

vrei sa ma schimb?schimbate tu primul;)
tu esti doar un personaj.:-j
eu fac tot filmul;)

Cand te-am cunoscut
Mi-a fost frica sa nu te plac
Cand te-am placut
Mia fost frica sa nu te iubesc
Acum cand Te iubesc mie frica sa nu te pierd:X:-*

StOoP! GaTa-GaTa,nU vreaU sa ma fUre altu, fura.ma tu ca-i maI bine ,ca si mie imi convine

"Dar n`are sens ... Si ies din cadrul tau sa`ti dovedesc ca traiesc intens. Am succes... :X"

Tu ma Asteptai sa vin . Cacii asa am promiss … dar acum eu sunt .ce`a cu telefonu inkiss

"In Fata Mea Tu Nu Ai Niciun Cuvant De Spus Nu Ma Cunosti,Habar Nu Ai Cine sunt Spui Ca Sunt Fitoasa...Te Ascult Shi Itzi Spun:"Tu Chiar Crezi Ca Imi Pasa?"

TU ma aShteptaI sa Vin.Caci aSha am prOmiSs`.daR acO0m eU sOnt cea cU tel. InchisS

""Tu ai ridicat riscu`.eu am ridicat discu`!Cantecul s`a oprit.Ssshhtt! inchide`tzi pliScu`!""

? ` Câ?d vi?e ` vo®ßa ` De ` Iußi®e ?` ßaby ` Spu?e`le cĺ ?ĺ ai :> ` pe ?i?e `:? •

?`Î?i vine sa râd,:] a? i?presia ca es†i`:> †â?pi†`=;!`Ce Mor†ii †ai `:>`†i-a? ƒacu†` ` sa nu dormi linis†i†?:]]` :?

? Te Iußësc ?

Vezi TuMomentan Nu Am Cheff Sa Privesc In Jurr Pentru Ca Te Vad Pe TineeSi Im'i Vine Sa Injurr

timpul trece...da ranile raman.iubirea se bazeaza pe incredere,intelegere si respect daca acestea nu sunt...totul e distrus:X:X

Hai ßye`ßye.Ramai ca bine.Vezi ca intreaba c*****e de tne [].

Nu mai sunt fetitza ce o stiai u mai demult...poate nu ai observat...dar de la o vreme am mai crescut

Te iubea, fraiere, chiar te-a iubit candva!" Priveshte`o dar stai departe, acum nu te mai vrea!

.Shi imi pare rau de tot ce s`a intamplat stii bine.Cel mai mult imi pare rau ca am pus suflet pentru tine !

Mai bine lasa Fa`te ca nu`tzi pasa!

.In ambitzia mea vorbeshte ca ea, nu stie ce sa mai zic, crede ca ma oftik, "ia da`i fata mea de jurat de cine are drag, pentru cine a facut noptsile zile,pentru mine sau pentru tine?"

Dak vrei sa mai spui ceva ...SPUNE ! si daca vrei sa pleci .Pleak pe bune .

.[.stii? Orice S`ar Intampla EA mereu Va Lupta]

Te maturizei prea greu ...sa stii ca nu sunt ma`ta sa te iert mereu

Acuma' cauti mel0dii´sa'tsi aminteasca' de n0i´, Itsi' pare rau, si mie, da nu te` mai vreau' inap0i.

ne-am pierdut prea mult pe piese lente,eu am glumit cu tine,tu ai pus sentimente

1)De multe ori am fost singura si nu puteam sa dorm m-ai lasat sa ma inec in lacrimi Si de când ai plecat,am gasit greu motivul sa respir

2)Caci nu am fost atât de mare ca inima ta sa ma poata vedea

3)O mie de vise pierdute ruleaza in fata ochilor mei

4)Dar timpul imi va fi vindecare si spun la revedere Pentru ca eu pot respira din nou, visa din nou Voi fi din nou pe drum cum trebuia sa fie si ieri

5)Acum ma simt libera din nou, asa de nevinovata pentru ca cineva ma va face sa fiu intreaga din nou,pentru ca sigur voi gasi un alt TU

6)Nu stiu nu înteleg de ce mai stau Iubesc sau te urasc, urasc sau te iubesc nu stiu M-ai vrut si nu te-am vrut acum te vreau dar e prea târziu

7)•oAm puS SufLe† in kTeva mOmenTe `! De aZi StoP SenTimenTe! O sa raD,O sa TraieSc Dar faRa s IuBeSc`! Dar meReu,nu uiTa . Vei raMane SpeCiaL iN

viaTsa mEa:* •o°"

8)Oficial îmi merge bine, oficial mi-e bine, oficial mi-e În secret mi-e dor de tine, da, mi-e dor de tine, da, mi-e dor de tine Dar te rog sa nu mai spui la nimeni

9)Am un suflet care doare Si-am avut atat de multa incredere In tine si nu-nteleg de ce?Ma-ntreb ea stie, ea stie oare Ca o doar o unda sau poate, poate nu Sau poate ea e ce cauti tu.

10)Ce poti sa faci cand visele pier Ce poti sa zici cand nu mai ai ce Ce poti sa faci cand dragostea-i scrum Incepi sa te gandesti la un alt drum

11)Without you it's hard to survive

12)Dulce si amar Pe-atunci n-aveam habar Ce-nseamna sa iubesti fara sa fii iubit A mai trecut o zi Am inteles sa stii Totul pentru mine e-n zadar

13)Ma intreb ce m-a atras la tine Poate cele doua glume bune Poate nu , poate doar tu!

14) De-ai privi adânc în ochii mei Ai vedea ce-nsemni pentru mine

15) As renunta la toate pentru noi Lupt pentru iubire

16) As vreau sa fiu tot ce-ti doresti Vreau sa fiu tot ce iubesti Te vreau pe tine As vrea sa simti cât te iubesc Sa-ntelegi cât îmi doresc Sa crezi în mine

17) Oare tu sti cum doare ?Doare cand te privesc mereu Oare esti tu sau mi se pare Oriunde vad chipul tau

18) In gandul meu amintiri ma fac sa zbier,ma fac sa sper

19) Mai am o singura intrebare: ,,Oare tu stii cum doare ?"

20) As vrea sa am, daca se poate O zi de vis numai a mea Sa fiu ducesa mintii tale Sa te inclini in fata mea

21) Daca inima iti este franta, este cel mai indicat sa maturi ramasitele si sa le arunci.

22) Toti cred in dragoste, dar fiecare se intreaba daca ea exista.

23) Astazi totul depinde de tine Daca tie ti-e greu Ce-as putea spune eu

24) Inima mea e ca un hotel Din cand in cand Te opresti la mine M-am saturat vreau sa pleci din el Vreau tot sau nimic de maine

25) Daca te pierd, daca te uit Eu nu mai am nimic!

26) Sa ai curaj sa risti pentru adevarul din inima ta, dar sa nu te minti cand il asculti

27) Crede in iarba ce iese din nea Crede-n iubirea ce nu va pleca Crede in zane si uita de zmei Crede-n dorinte implinite la trei Crede ca orice boboc va-nflori Crede ca el intr-o zi-ti va zambi Crede ca azi e mai bine ca ieri Crede ca viata-ti va da ce ii ceri

28) Ti-am vazut ochii de-o mie de ori Dar inca ma mai pierd in albastrul lor

29) Ajunge-o secunda Sa ma indragostesc N-ajunge o viata Sa iti pot arata Cat de mult eu te iubesc...

30) De n-ar fi fost ceata ai fi vazut ca te iubeam De n-ar fi fost frig ai fi simtit cum tremuram De n-ar fi fost ploaia ai fi stiut ca plangeam Si-ai mai fi stat

31) Nu sunt perfecta nici nu vreau nici nu pot Prea multe complicatii care n-au nici un rost M-am saturat de scarbe care doar mint frumos Si daca nu-ntelegi inseamna ca esti un prost, aaa muah :*

32) Nu sunt perfecta nici nu vreau nici nu pot Nu vreau sa fac frumos cand stiu ca nu are rost Sunt incapatanata si imi place asa cum sunt Si daca nu-ti convine eu n-am sa ma plang

33) Daca ochii tai vreodata vor mai plange Daca pasii azi ti se intorc din drum aminteste-ti tu, prietene si spune-mi ,,Un inceput nu e, nu-i un sfarsit de drum"

34) Mai plange un copil in sufletu-mi pustiu As vrea sa-mi spui: „Nu e prea tarziu!"

35) Gelozie,gelozie N-ai ce cauta Gelozie, nebunie, nu te vreau in preajma mea Sa te mai ascult Eu vreau sa te uit!

36) Nu ma otravi! Ca-n fiecare zi Nu pot sa te condamn,Nu stiu sa cert,Nu pot sa ma prefac Incerc sa nu disper Picaturi de suparare gelozie mi-ai adus Ca si cand lipsa lui n-ar fi de ajuns

37) Si-atunci cand vei veni inapoi Libera voi fii din nou sa inteleg ce sunt fara tine-n gand

38) Nu are rost, stiu ca in fata mea, ai fost...un actor grabit…care spune replica si apoi pleaca zambind,care pleaca, imediat ce piesa a luat sfarsit, Bucuros ca rolul a fost usor, alearga spre alt decor ?!

39) Cat as vrea sa pot s’ aleg mereu Drumul bun oricat de greu Nu-mi pasa eu pot sa astept!

40) Vreau sa am steaua mea,Vreau sa ajung la ea,Vreau sa o pot avea,Caci eu n-am atins nici o stea!

41) Sa nu-ti pese ce spun ei.Viata iti da chiar tot ce vrei Daca nu sti, poti sa si iei!

42) Spune doar ca nu vei pleca,asculta doar ce-ti spune inima!

43) Astazi totul este schimbat E atat de greu sa cred ,dar totusi e adevarat Viata merge inainte tot ce simt acum e atat de greu sa exprim in cuvinte ****

44) M-ai iubit cu adevarat sau te-ai jucat?

45) Mi-ai promis ca o sa ma tii si m-ai lasat sa cad

46) Te-am iubit,dar tu ai plecat si mi-ai luat sufletul

47) Si pun pariu ca ti-ai dorit candva ceva ce n-ai putut avea si te intrebai cum oare doar altii pot sa zboare s-ajunga ei la steauaaaa ta!

48) Daca esti desteapta, lumea e a ta. Nu lasa pe nimeni sa-ti atinga inima

49) Gaseste-mi loc in inima ta!

50) Nu e nimic,Sunt obisnuita,Pic sa ma ridic,o iau de la capat cand prezentul nu-mi ofera nimic .

51) EU si TU intr'un cadru imperfect Ametzitor,copleshitor ma strangi la piept

52) Nu o lasa sa plece , stii ca e singura kre te intelege !

53) Citeste, retine, baga bine in cap sh nu uita nici intr-un veac : Eu sunt fetita ce ti-a pus capac

54) Ai nevoie de unu hotarat sa te iubeasca . N`ai nevoie de vreun prost sa te dezamageasca!

55) Spui ca adori si ca iubesti, dar nu stii sa pretuiesti

56) Sa faci diferenta intre mine si ele. Toate te vor, dar nu te vor iubi ca mine.

57) Love is like the wind you can`t see it but you can feel it!

58) Tot ce se intampla sa ramana intre noi.Si peste toate sa trecem amandoi Sa-mi fi aproape in noptile cand n-am somn,sa imi spui ce vreau sa aud si sa adorm.

59) Intr`o lume intreaga esti doar o fiinta, dar pentru mine esti orice dorinta.

60) Every day withouth you is like the world without the sun

61) Am invatat ca nu conteaza CE ai in viata, ci pe CINE ai Iubeste-ma cand o merit cel mai putin Atunci am nevoie cel mai mult!

62) Marile incendii se nasc din scântei mici

63) Hotaraste-te o data, ce tot stai sa te gandesti? Crezi ca ai sa faci o crima daca-mi spui ca ma iubesti ? :X

64) Cand treci printr-o perioada proasta, adu-ti aminte ca exista CINEVA in cer care te iubeste si are grija de tine si CINEVA pe pamant caruia ii pasa de tine – eu sunt aceea

65) Alfabetul incepe cu ABC. Numerele incep cu 123. Muzica incepe cu do-re-mi. Si prietenia incepe cu tine si cu mine.

66) Intre noi exista un ocean. Padurile si muntii ne despart. Nu sunt superman, dar da-mi o secunda si voi zbura peste mari si tari pentru a-ti trimite dragostea mea. Ai primit-o ?

67) Daca din toata istoria as putea alege un moment care sa il pot pastra stralucitor si plin de viata, din toate zilele vietii mele as allege momentul cand te-am cunoscut

68) As vrea sa fiu o lacrima in ochiul tau, pentru a putea aluneca pe obrazul tau si a ajunge pe buzele tale, dar nu as vrea ca tu sa fii o lacrima pe obrazul meu pentru ca te-as pierde ori de cate ori as plange…

69) Dragostea Toata viata mea am auzit despre ea, am citit despre ea, am visat la ea, am plans dupa ea. Acum, langa tine, am gasit-o !

70) Orice ai face, sunt alaturi de tine. Sper ca toate visele tale sa se implineasca. Oricunde, oricand, voi fi langa tine dorindu-ti dragoste si fericire. Pentru ca te iubesc!

71) Ori e alba, ori e neagra,mereu inima mea se-ntreaba,daca am facut rau sau bine cand m-am indragostit de tine.

72) Nu merge inaintea mea pentru ca s-ar putea sa nu te pot urma,nu merge in urma mea ca s-ar putea sa nu te pot ghida.Mergi alaturi de mine si fii iubirea mea.

73) Daca toti prietenii mei ar sari de pe un pod, eu nu as sari cu ei ci as sta jos ca sa-i prind

74) Vor exista mereu oameni care te vor rani, asa ca trebuie sa-ti pastrezi încrederea si doar sa ai mai multa grija în cine ai încredere si a doua oara.

75) E parca un facut sa nu ne dam seama de valoarea unei fiinte sau lucru decât dupa ce-l pierdem.

76) Împotriva cui sa lupt mai întâi daca totul lupta împotriva mea?

77) Toate fericirile se sprijina pe iluzii. Adevarul nu face altceva decât sa sfâsie valul cu care se acopera ochii ce nu vor sa vada realitatea.

78) Nu poti schimba trecutul, dar iti poti nenoroci un prezent linistit ingrijorandu-te despre viitor

79) Dati-mi un vis de trait ca realitatea ma omoara

80) Exista 2 tipuri de oameni in lumea asta:Eu si Restul

81) Chestia haioasa la acest status este ca, in momentul in care realizezi ca acest text este fara sens, este prea tarziu pentru a te opri din citit

82) Eu nu sufar de nebunie.ma bucur de ea in fiecare minut

83) M-am nascut sa fac fitze nu sa le suport pe ale altora

84) Si o sa te las sa iti vezi de drumul tau.Atunci cand o sa te uit sigur o sa iti para rau.Si imi pare rau de tot ce s-a intamplat stii bine.Cel mai mult imi pare rau c-am pus suflet pentru tine

85) E in regula,in regula Si stiu ca nu este in regula Dar uneori e asa de greu sa lupti

86) Regrete, eu nu am regrete Dar tot ce urasc cel mai mult la tine E faptul ca te iubesc

87) Iar dac-ai sa-ntrebi ce-a ramas la mine În inima am urme de tine

88) Vreau sa pleci din viata mea.Acuma as vrea sa te pot uita,Tu tu nu stii sa iubesti

Te d0are cand vezi ca nu imi paSa:::Si itSi zic,a fost 0 Simpla intaplaRe...LaSa

aScultatSi inima si itSi va Spune:iUbeSte'l pana m0ri,Ca Un baiat ca el nu GaSeSTI de 2 0ri

Nu mai e ea fetitSa ce tacea::::aStazi Spune PA,ieri p0ate ii paSa

Pt tine e prea GreU sa iUbeSti::::La fel de GreU cand ma GandeSc ca p0ate n'ai Sa reuSeSti

Vezi uh draGa:::0 fi Stat Si cu tine...Sstyu c'a arS0 si cu alTele dar veZi uh.el are 0 fata...si pentru el fetitSa lUi e cea mai imp0rtanta

Am sur0ri AdevaRateeee:::are Cn'mi tSine partee

aLa baLa p0rt0cala:::fitSe r0z in Sstil GaBana

)Mi'aS dorii sa fim Singuri in telecabina:SuSpendatSi,inghetatSi Si fara lumina::AnuntatSi ca in 12 0re va p0rnii curentul::nev0itSi sa ne'ncalzim si Sa traim m0mentul:X

ImpreSii de dama cand lUmea o aClama::ea vrea Un film de gr0aza da 0 Sa iaSa drama

Parerea Ta e a ta:::mie'mi plaCe aJa

Nhu Renuntsa Nici Odath' La Ce Itsi Apartsinex.Si nU PerMithe Altorha Sa RenunTs3 La Thineeeeee

Stii tipa aia brUneta care inainte te iUbea?Ei bine...aCum nu te mai p0ate sUporta

Si Sty?nU eSti Cum imi d0ream Sa fii!

Tu nU ai StiUt sa ai griJa de ea:::0rg0liUl Si durerea au faCut'0 mai rea

Nu o să renuntz nici măcar o fractziune de secundă , fiindcă totdeauna pierzi dacă renuntzi la luptă !

Satula de intRigi Satula de scuze Satula de fraieri cu ganduri ascunse!

?Mersul ei de scena… Te baga in dilema… Vorbeste ca O profesoara… cu un cuvant te baga`n Boala… pozeaza pozitzii proprii… iar voi TARFELOR da-ti Copy?

Sa Taci Cand Vorbesc eu! Nu`mi Place Sa Mintzi Cand Mint Shi eu! Nu`mi Spune PA! … E Replica Mea.

Am petrecut cu tne mii d clipe minunatee T`iubesc prin v0rbe, gesturi sh fapte`

Ji vrei sa te respect? Ai ambalaj mijtoo :X dar contsinutu' e infect! :-&

Fitzele sunt de decor ,cel mai mult conteaza ce ai in interior

Nu ne pasa noua ce spune lumea ! Lumea`i proasta si va fi intotdeauna !

Se schimba peisajul.niciodata personajul

Ea nu e sora mea pe bune, dar sunt norocoasa ca am gasit`o din atata lume`

Tot ce e frUmoS treCe repeDe

Inca o zi incepe gratsios . Parfum in aerr . Nimeni nu sta j0ss . Pahare plinee . Agitastiee . Shi vre0 5 brunete cre fac senzatsie

Se Poarta':X RoZ' Se Poarta' Verde se PoaRta' BrUnEtelle \PeRfeCthe'

Poate am aere'n cap asta e doar problema mea! …Nu poti sa ma suportiAsta e doar problema ta! …Nu ma cunosti…Nu mai comenta! Ai grija de viata ta nu de a mea!

Hotaraste-te o data, ce tot stai sa te gandesti? Crezi ca ai sa faci o crima daca-mi spui ca ma iubesti?

Zambesc cand se vad,plang cand se cearta,dar indiferent ce fac ele se iarta si se impaca .

?~[:X]La raw sh la bine.Mereu cu tine?~[:X]

II ignoram pe cei ce ne adora...ii adoram pe cei ce ne ignora.ii ranim pe cei ce ne iubesc.si din pacate ii iubim pe cei ce ne ranesc.

Dak eu sunt subieCt de barfa … Atunci tu estio tarfa ! Tu impOtriva mea … Eu mereu deaSupra ta !"?:-

Deja iUbirEa`i dem0data` Baietii v0r aSaa` de0datA. PaRem 0 prAda` prEa us0aRa fEtel0r` Sa nu cEdatsii din priimA sEara!"

|| Jtii` ca ViatSaa` e ca zaRuL .`! se rOstOgOleSte .`! Cine e mAi prOstt`.aLa` se ParLeSte .` =x "

Imi aduc aminte. Cat de mult ma iubeaa! Cand spuneaa: Fratee! Nu pot traii fara eaa!

Si akasă a ei 0o sTiu de faTăă cuminTee’ ca’ j0oakă binee teatRu si pe aman2 ii minTee’!

? Tot ce`ai auzit de mine stii ca nu`i adevarat.Hai lasa`ma pe mine sa`ti arat cum sunt defapt .;x

O sa platiti toti pe rand bleGil0r .ca se iarta, dar nu se uita lucrurile ce dor!"

Ai incredere in mine! oricatzi baietzi ar fi in jurul meu nici unul nu`i ca Tine!:X\\

StIll`perfecTT`.`;x .`Nebunieee` si TaLentt` ;x . ``;x asTa`ii sTiLuL` eii` RecenTT` ;X ,,•

Ea se duce spre un nou inceput . Iar el se duce la fund

Crezi ca ma faci` gelOasa? :O Nu fraiere` Oricum te dOare inima,Cant te uiti la pozZa mea! Ramai cu nasoala ta,ca sunteti PRAF si TU si EA`!

Fiecare` barfa ma face mai IMPOrtaNta sau mai BN nu vB fAR` SA stII`NU Te da ce NU poti SA Fii!

Fitze La Maxim Si Impresii Pana La Refuz"E Chiar Asa Cum Zic,Stii Bine K Nu Ma Ascund!Panaramele Care Vorbesc Aiurea Se Duc La Fund

Sunt asa cum sunt Cum nimeni n`ar vrea sa fie Sunt eu si atat.Cu nimic mai deosebita.Dar Diferita`!

Nu`ti place limbaju meu nu ma asculta ma maturizez prea greu nu`s mata sa te ieRt mereu sunt aici sa te amagesk cu prezenta si sa te ignor cu indiferenta

Ma respecti,te respect.Ma iei cu vrajeala,te iau cu vrajeala.Ma ataci,ma apar.Ma urasti,nu te urasc.De ce?Pentru ca ceea ce pe tine te caracterizeaza,pe mine nu ma defineste :))

Ce Sa Fac, Asta Imi E Firea Sa Nu Crezi ca In Viata Te Inseala Doar Privirea Tu Plangi "Mie Imi Vine Sa Rad" Si Totusi Te Simt Cum Ma Injuri In Gand

Poate nu arat asa de bine ca ea Poate nu stiu sa fac ce face ea:>ce stiu eu sa fac stii doar tu Ce stie ea stie tot orasu, :))

dansez mereu pe tocuri nu pe masa,imi place bunu` gust si`o doza de viata ! :X

"Voi fi intotdeauna aici pentru cei c mi'au fost alaturi la bine si la greu,iar pentru cine nu feritzi'va d ziua in care am sa prind tupeu :D"

?Sunt o mica vrajitoare.Cine ma saruta moare.Un baiat ma sarutat.Sapte zile a oftat

SITE STATUSURI:http://www.lipiciosii.ro/?do=Forum&cat=2&topic=12783&page=196

Sunt: simpla dar si complicata. Nebuna si unica. Rasfatsata si obisnuita sa am tot ce`mi doresc.

"Tu si prietenu` tau va potriviti se pare Ca el face doar zgomot Iar thu ejti doar o pocnitoare"

»---(Ż`v´Ż)---»

Ti'ai cautat jumatatea printre multe Majoritatea erau copile kre se credeau 'adulte' U vrei p cineva jumate copil, jumate adult Eu sunt jumate mai putin, dar jumate mai mult!"

Sunt Simpla Dar prea complicata Iubesc dar Urasc Iubirea Ador Soarele dar Intzeleg Ploaia Sa nu`mi faci Rau Sunt atat d Inofensiva inkt o sa`tzi Para Rau :))

;;)ToT ce`i` interzis eu` prea mult iubesc` ! :">Unii spun ca tine doar de eticheta.Ne` pisham` pe toti kre ne critica in ordine alfabetica ;) !

"Face pe inabordabila e un joc ce`l face des si joak bine rolul inocenta chip pervers:>:X"

sper ca iti plac,scuze pentru unele cuvinte mai vulgare:D