| beea_9797 a întrebat:

Buna vreau si eu status de fite mai noi dau fundita puszy:*

Răspuns Câştigător
| FetitSa a răspuns:

E dulce si uite asa te seduce

sa te iau! Sa te am! sa ma ai! O copilarie, o chemare, o fata, o strigare si-un baiat oarecare.

sh` stii si tu ff bine ce te ast. acaSa o felina periCulOs de gelOaS

astazi fetelle minOre in dragOste-s majOre! toate fetelle majOre iau lectii de la minOre!

arata bine bruneta, dar e fata calCullata, care stie cum si unde sa te faCa; stie cand sa rada, cand sa fie suparata, cand in ochii tai sa fie, singura fata impOrtanta ~*

si spune-i stOp cand te streSeaza explica-i ca exagereaza.nu-ntelege? abereaza? spune`i PA si se calmeaza!

este mai dOlce decat ciocOlataeSte O fata care nu te streSeaZa ca si gaGiCa`ta aia ingamfata

←♥→Uita-te atent, nu insistent … priveste dar nu atinge … te pot respinge … viseaza … doreste … oricum in realitate nu ma poti atinge!←♥→

←♥→Mersul ei de scena… Te baga in dilema… Vorbeste ca O profesoara… cu un cuvant te baga`n Boala… pozeaza pozitii proprii… iar voi TARFELOR da-ti Copy←♥→

desi am trecut prin multe suntem inca impreuna, caci nu poti sa cazi cand tii pe cineva de mana love struck

Mereeu mi-a Placuth Sa am Cevaa Apartee Fataa D`Celelalte

Orice baiat care Se resprCtaa are Langa el O Bruneth`a

funda pls!

2 răspunsuri:
| StillHuman a răspuns:

Puszy? Serios?!

| Laptuca a răspuns:

"It's too bad that stupidity isn't painful."