| stegsnsb37 a întrebat:

Pe data de 13 aprilie am avut un contact sexual protejat, dupa o zi si dupa inca o saptamana am avut o scurgere rosiatica.Pe 8 mai am facut test de sarcina si a iesit negativ. Menstruatia inca nu mi-a venit, am un CM neregulat. Care poate fi cauza?

2 răspunsuri:
| Robert2526 a răspuns:

Cauza? Un ciclu menstrual anovulatoriu. Ori iti sare peste o luna menstruatia, ori poate chiar mai multe luni. Ar trebui sa iti faci o programare la ginecolog.

insarcinata nu esti.

| vladsofianu1 a răspuns:

Hai sa iti dau cu sperma pe fata