| deea_5212 a întrebat:

Buna vreau un raspuns va place sa faceti dragoste?

8 răspunsuri:
| unione a răspuns:

Nu cred ca s-a nascut om constient, cu o viata normala sa nu-i placa

| PuFuLeTeLe_9807 a răspuns:

Mie nu imi place urasc sa ma excit si nu vreau sa ating niciodata o fata nici macar sa o vad nu vreau.

Desigur ca ne place sa facem dragoste =) ce intrebare stupida...altfel de ce ar mai platii altii pentru asta straight face

| adriana543768654567895334 a răspuns:

Oricarui om ii place. Chiar daca nu recunoaste.

| ŦєтiţaŦăяăNuмє a răspuns:

Daca ai iubit si tii la el normal ca iti placesmug:X

| inutzza21 a răspuns:

Exista o diferenta intre dragoste si sex. Sexul il faci cu oricine ar fi. fara implicari sentimentale iar cand faci dragoste o faci cu persoana iubita.
Dragostea/ sexul este un lucru cat se poate de natural si sanatos si ar fi o prostie sa spunem ca nu ne place.

| Isabela_6206 a răspuns:

Da. La nebunie.

| BOGDAN_1106 a răspuns:

Ce intrebare. daaa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite un raspuns