| Ionutz a întrebat:

Va place sa faceti dragoste? de ce?

8 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

DA! Pentru ca este placut, necesar si extrem de sanatos! - si mai contribuie essential pozitiv si la longevitate, daca e cu feeling real si orgasme reale si profunde!

| alexandra21_3435 a răspuns:

De ce? pai ti-e de ce iti place sa mananci? cam as asta treaba...ideia e cu cat faci cu cat descoperi lucruri noi si mai doresti. e modul de a-i demonstra persoanei iubite ca doresti sa fiti doar O PERSOANA, amundoi. sa o simti ca e a ta, e sentimetul ca esti implinit.

Răspuns utilizator avertizat
| BeHappyForMe a răspuns:

Da pentru ca o fac cu persoana iubita.

Răspuns utilizator avertizat
| IxυυLєţ a răspuns:

De mere laughing. ce intrebare laughing.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, deoarece si iubitei mele-i place

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

vrei sa te dai mare in apa mica adica nu prea te baga lumea in seama si ai vrut sa faci si tu niste valuri, ai reusit mai mult de-o gramada