| anonim_4396 a întrebat:

vreau un sfat... Cat de curand fac 1an de relatie si m-am gandit sa'i fac iubitului o surpriza, cum arr fi: sa ma duc la el acasa fara sa stie[sta singur si cam toata ziua e la munca]. pe patul din dormitor sa pun un tort in forma de Inima pe care sa scrie te iubesc, niste lumanari, ceva de baut iar eu sa stau ascunsa[purtand un babydoll ] sa nu ma vada cand intra in casa.[este prima data cand pregatesc asa ceva :d ] Ce parere aveti? si ce ati alege; tort sau o salata de fructe cu multa frisca? astept pareri.

Răspuns Câştigător
| cypryan_3322 a răspuns:

Pe langa tort niste petale dae trandafir... lumanari in formande inima si sa iei frisca la tine

14 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

Pregatestei o partida de sex salbaticlove struck

| Viviluka a răspuns:

Fa un tort...si ar fi mai frumos sa fie facut de mana ta >winking

| Acadeeeaa a răspuns:

O idee bunabig grin. Cred ca tort ar fi mai specialsmug. Acum cum crezi tuwinking:*.

| maradi3 a răspuns:

Pregateste-i o baie fierbinte si apoi lasa-l sa doarma, doar ai zis ca lucreaza toata ziua, vine omul de la munca si-l mai pui si tu la una alta...cel mult o feliutza de tort!laughing)

| chelie91ptm a răspuns:

Frumos. Meriti un like... cel mai frumos cadou pe care il puteai oferi. Bv-o!

| chelie91ptm a răspuns:

Cel mai frumos cadou. O sa fie o surpriza neasteptata

| mimi_2935 a răspuns:

Astea sunt ca o introducere, pentru noatea fierbinte care urmeaza :X:X:X

| ArtemisD a răspuns:

Este mai potrivit un tortsmuglove struck

| LoveAgain a răspuns:

Normal ca tort :X

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce te tine.De ce nu te dezbraci si il astepti chiar tu pe pat? Dar daca o venii parintii lui?rolling on the floor
Cum a zis elasexygagica.Baietii nu sunt cu romantismul.Ce mai atata introducere?
Treceti direct la fapte.happy
Si protejati-va, altfel se umple TPU-ul cu intrebari colorateX.=)

| florryswetty a răspuns:

Mai potrivit ar fi un tort

| zlat3 a răspuns:

Cred ca asta conteaza cel mai putin. distractie placuta

| ღღRoxyღღ a răspuns:

Eu as zice sa faceti sex o sa fie mai romantic si o sa va simtiti si bine

| alexandra0123 a răspuns:

Parerea mea este ca trebuie sa iei frisca cu tine.