| VodkaCoca a întrebat:

Ce cadou as putea sa'i fac prietenului meu de ziua lui? happy informatzii: peste o luna e ziua lui, face 25 d ani, eu am aproape 19 laughing. si suntem impreuna de 2 luni si ceva aproape 3, dar e ok dorm la el doarme la mine, ma gandeam cat e el la munca sa pregatesc tot acasa la el ca el locuieste singur eu nu, cu lumanari ceva muzica, un tort facut de mine si un mic cadou un ursuletz un parfum ceva. Ce spuneti e deja prea mult?laughing

2 răspunsuri:
| smartalogu a răspuns:

Nu cred ca este prea mult, DAR, ca baiat iti spun ca noi nu prea ne dam in vant dupa ursuleti, maimutoi, floricele si alte chestii. Suntem masculi feroce totusi, nu prea ne plac cadourile astea siropoase, astea sunt pentru voi, ca de aia sunteti mai sensibiloase. Avand in vedere ca sunteti de asa putin timp impreuna eu zic sa mergi pe ceva mai general. Spre ex cumparai un portofel, sau un stick de memorie daca sti ca are nevoie de unu, sau o cravata daca sti ca ii place sa poarte camasi. Cat despre cina romantica, asta da, mi-ar face si mie mare placere. E f placut sa stai cu persoana draga la o masa si sa povestesti tot ce iti vine prin cap. NU uita, cum s-a mai spus, de pupici :p. La urma urmei, e ziua lui, pe el trebuie sa il faci fericit, asa ca oarecum in ziua aia, tu trebuie sa iei initiativa. Sper ca m-am facut inteles. O zi cat mai placuta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tot ce consideri ca ii va face placere este bine venit, nu uita sa-l saruti, este doar ziua lui.