| bby a întrebat:

Buna love struck Intrebare pentru fete >: Unde va place sa fiti pupate de catre baieti? kiss Ca sa va excitati...sau punctele sensibile big grin
Funda la o norocoasa love struck

Răspuns Câştigător
| Anet a răspuns:

Pai imi place sa fiu pupata peste tot,din cap pana in picioare, insa zonele in care ma excit cel mai tare sunt urechile, gatul si coloana vertebrala, ador cand sunt sarutata asa foarte incet acolo day dreaming

6 răspunsuri:
| Roberta a răspuns:

Pe gat tongue

| Noreasontosimle a răspuns:

Pe gatbig grin

| ciufulixx a răspuns:

P gatlove struck si imi place cand ma pupa pe frunte:X:X nu stiu e asa.ma simt protetejata:XX:big grin

| Kristtine a răspuns:

Pe buze =)

| Naoa a răspuns:

Sub ureche, pe gat happy

| karinka_7246 a răspuns:

sa ma sarute pe buze, dar intii sa le atinga abia, abia apoi putin sa ma muste si dupa asta sa ma sarute,