| Username272 a întrebat:

am o intrebare pentru fete, voi unde aveti punctele sensibile, unde va excitați? Aici ma refer la atingere, săruturi, unele se excită cand sunt trase de par in timpul sexului, astept răspunsuri, va multumesc mult!

Răspuns Câştigător
| Frank51 a răspuns:

Alea sunt fetishuri. Punctele erogene pentru majoritatea oamenilor sunt, gat, sani, si imprejurul zonei genitale.

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"pentru fete, voi unde aveti punctele sensibile...astept răspunsuri"

da' gagică-ta ce zice (sau nu e cazul)?

| Username272 explică (pentru sierra1):

Am gagica, dar vreau sa aflu de la alte fete nu de la ea, vreau să o surprind nu sa o intreb, după ce farmec ar mai avea sa fac ce a zis

| sierra1 a răspuns (pentru Username272):

"vreau sa aflu de la alte fete nu de la ea"

trebuie să descoperi singur, aici nu vorbim de algoritmi și mașinării care reacționează identic

| Goete a răspuns (pentru Username272):

Si chiar daca zice ea, nu cred sa nu aiba farmec...
Adica daca tu ii spui ceva ce iti place si ea o face, nu mai are farmec?
Pe de alta parte, cum spune Sierra1... nu toate sunt la fel