| 18_2916 a întrebat:

Pentru baieti ...cum va place sa fiti excitati?

Răspuns Câştigător
| porto89 a răspuns:

Buna.la mine pe primul loc este oralul. apoi mai ma excita enorm sa fie fata foarte putin ametita de aburii alcoolului si pe locul 3 dar nu in ultimul rand acel sarut patimas cand fata incepe sa te muste practic de buze devine un pic "salbatica". repet este doar cazul meu si nu am nevoie de critici.kiss

3 răspunsuri:
| VadTot a răspuns:

Buna dimineata Am impresia ca esti la inceput de drum si nu sti pe ce cale sa o apuci acum drumurile sunt diferite si nici un drum nu seamana cu celalltul chiar daca ele sunt la fel si sunt egale totusi sunt diferite si nici un drum nu este la fel fiecare drum are farmecul lui si fiecare in parte trebuie descoperit diferit intelegi mai draga...asa ca descopera ti drumul pe care esti de una singura si vezi unde ajungi si cum il faci sa nu te impotmolesti in el si sa te ratacestilaughing)))si altadata nu mai pune asfel de intrebari...ok?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu toti se excita la fel. laughing Intreaba partenerul.nu e nimic anormal. big grin

| dia_4576 a răspuns:

E penibil sa intrebi asa ceva pe un baiat...trebuie sa incerci singura sa vezi ce ii place si ce nu si in ce zone...e ca un joc, eu am gasit repedewinking