| DuuuDiiiiXXXXX a întrebat:

Bunalove struck Mie imi place de un baiat de 4 luni, dar si el ma place.Intr-un timp eram impreuna dar nu vorbeam de loc.Acum nu mai suntem, dar ne placem in continuare.Eu ma emotionez cand il vad sau cand vorbesc cu el.Este in clasa cu mine,cand joaca fotbal si da un gol ma striga si imi arata o inimioara sau cand ma vede se ia de un baiat care ma place,o alta situatie a fost cand am stat joc in terenul de fotbal cand jucau:el se dadea mare in fata mea,imi arata inimioare, imi spunea te iubesc, mai multe gesturi de iubire.Inainte sa ne indragostim unul de altul el a fost impreuna cu o prietena de-a mea pentru ca pusese un pariu si si-a batut joc de ea.Acum mie imi este frica sa nu isi bata joc de mine din asta nu ii arat ca il iubesc Ce sa fac? Spuneti-mi voi va roglove struck:* Multumesclove struck

Răspuns Câştigător
| Tbx_adda_1981 a răspuns:

Si e o chestie...Pai fa-ti curaj si vb cu elhappySi daca se pune cu tine la misto ca cu prietena aia (scuzati cacofoniablushing) ii zici am fost la misto cu tine am avut provocare la adevar si provocare si mi-a fost daca iti dau papuci te ranescwhistlinglaughing merge asta...Sh bine am folosit-o mereurolling on the floor

4 răspunsuri:
| dragos9234 a răspuns:

Te place, du-te si arata-i ca si tu simti acelasi lucru.

| SakonSIUkon a răspuns:

Nu stiu sunt 2 lucruri de luat in calcul aici :daca este o fire glumeata ar putea continua cu glume ca pariuri iar 2 te place.

| Bianca0007 a răspuns:

Eu zic sa iti faci curaj si sa vorbesti cu el sa-l intrebi daca chiar are sentimente pentru tine sau doar face misto de tine, pentru ca esti confuza

| ovidiu96ful a răspuns:

Sti ce zic eu daca il iubesti cu adevarat spune-i si intreaba-l daca face, isto de tine daca iti spune ca nu face misto de tine si pare sincer atinci e de bine dar din tot ce ai zis tu inseamna ca baiatu te place (ori joaca bine teatru) dar nu cred si un sfat pentru tine daca esti rusinoasa baieti o sa inceapa sa isi bata joc si nu o sa fie greu daca esti mai ambitioasa o sa se schimbe treaba