| adina_6125 a întrebat:

Bunalove struckmaine am prima intalnire cu baiatul de care imi place si si el ma place din cate stiu eu. astazi i-am cerut o poza ca avea o poza faina la avatar si o zis ca daca mi-a da ce primeste si eu i-am spus ca o sa vada maine.credeti ca e ok daca il sarut?

4 răspunsuri:
| Savy a răspuns:

Nu, da-i 1 leu. Fa-l sa munceasca un pic, daca sari asa in bratele lui o sa creada ca nu mai are nimic de facut.

| dreamygirl a răspuns:

Sunt de acord cu @Savy. Da-i un leu! Serios...Sa primeasca sarutul din alte motive.Nu pentru. ca ti-a dat o poza cu el, ca doar nu ti-a facut un mare serviciu.laughing

| MiCuLuTsA a răspuns:

Pai ar fi mai ok daca i-ai da un pusy dulce pe obraz sa nu isi faca o parere proasta despre tine eu asa zic... cyus :*

| IgnoreMe a răspuns:

Auzi la @MiCuLuTsA "Da-i un pussy pe obraz". Ai grija cu menstruatia, dupa aia o sa crezi ca are bujori. laughing