| adina_6125 a întrebat:

Bunamaine am prima intalnire cu baiatul de care imi place si si el ma place din cate stiu eu. astazi i-am cerut o poza ca avea o poza faina la avatar si o zis ca daca mi-a da ce primeste si eu i-am spus ca o sa vada maine.credeti ca e ok daca il sarut?

8 răspunsuri:
| Lilia2621 a răspuns:

Dar sa nu ei totul brusc! Adica iesiti, vorbiti, dar mai bine asteapta ca el sa te sarute! Scuze dar nu ar fi normal ca o fata sa sarute un baiat mai cu seama la prima intilnire! poate pe obraz ar fi ok, dar pe buze asteapta ca el sa te sarute! Succes la intilnire!

| XK a răspuns:

Da, este normal sa il saruti... Ai vrut pozati-a dat, vrea rasplata ii daiwinking

| Blondamea a răspuns:

Mda... oarecum dar nu ar fi chiar indica sa il saruti de la prima intalnire nu stiu poate daca nu e prima intalnire at da dar daca e mai bine ast sa va cunoasteti.

| mdany a răspuns:

Buna.Pai daca iti place asa de mult de el, de ce nu.La urma urmei este numai un sarut.

| membrugirl2010 a răspuns:

Doar daca el aminteste... sh u sa-i spui pai ce sa-ti dau in schimb(razand, zambind) si daca el zice un pupic, mai intai pupa-l pe obraz (usor langa buze) si daca el zice doar atat dupa il pupi:X!
Sper sa fie bineee:X:X!
funda?happy

| B3b3Bo55 a răspuns:

Pai thinking daca vezi ca se da el sa te sarute. nu e frumos sa-l refuzi mai ales. stiind ca il placi... si stind ca te place si el pe tine. nu ar fi nimic iesit din comun sa il saruti. sa nu faci altceva cu el de la prima intalnire laughing

| Anonimuluscyk a răspuns:

Da! Mai ales vei avea si tu o placere!

| SinisterApple a răspuns:

Aha, Bianca saruta-l la sfarsit. Ca doar nu ai sa te duci sa ii sari in brate si sa il saruti. Sau, ma rog. E foarte ok si normal.