| antonelk a întrebat:

ziceti-mi si mie ce sa fac am avut un prieten aproape 1 an. m-am despartit de el si acum am altu de aproape 5 luni tin si la el dar problema mea ii ca inca ma mai gandesc la fostul crying si culmea ca ei 2 is si "amici" dar nu m-as impaca cu dostu din cauza parintilor mei si totusi ma gandesc una intr`una la el ce sa facccc crying ca nu l-as lasa nici pe actualu.nici eu nu stiu ce vreau laughing) offf ziceti-mi si mie pls sad

6 răspunsuri:
| M.J. a răspuns:

Poi u esti cea care trebiue sa gaseasca un raspuns, dar ai grija de ce vei alege pentru ca ai putea sa ii faci pe altii sa sufere...

| florar a răspuns:

Nu vei asculta nici un sfat. raspunsul e in tine; iti trebuie seriozitate in abordare e clar ca nu e vb de sentimente reale; ia o pauza si nu te intalni cu nici unul vreo 2-3 luni, si vei vedea

| antonelk explică:

Cred ca cel mai bine este sa raman cu actualu deoarece daca ar fi sa il sarut pe fostul dupaceea nu stiu cum sa scap de el deci totusi nici eu nu stiu ce vreau laughing) mai bine cu actualu. o sa`mi treaca mie dragostea de fostul daca ii pot spune si asa sad

| antonelk explică:

Nu @pepene is din campeni tonguetongue sad

| pepene a răspuns:

Crina crina crinaraised eyebrows de unde zici ca esti?:-J nu cumva amicii aia sunt..claudiu..si...cristi?laughing hmmm

| pepene a răspuns:

Aha ok scuze te-am confundatstraight face frate ai aceeasi poveste k prietena mea.laughing