| SpaziiiBaaa a întrebat:

Am 18 ani si ma confrunt cu o problema de ceva timp dupa fiecare contact sexual urmatoarele 2 3 zile am o senzatie de urinare foarte deasa...si ca o usturime usoara cand urinez dar apare dupa fiecare contact sexual si nu inteleg de ce si dispare de o data..imi puteti da un sfat am fost si la medic acum un an si ceva am avut o anexita pe care am tratato.

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Singura explicatie plauzibila este aceea ca "pasarica" ta nu este perfect sanatoasa si ar fi indicata o noua consultatie.In nici un caz nu este normala o asemenea manifestare/senzatie dupa fiecare contact sexual. O femeie moderna si educata se prezinta macar o data pe an la o consultatie ginecologica de rutina. Multa sanatate

1 răspuns:
| neutrino a răspuns:

Mai mergi inca o data la medic.