| popicu a întrebat:

am 19 ani iar de prin clasa a 10-a nu am mai avut nicio prietena, majoritatea timpului l-am pierdut cu crearea unor siteuri... Acum nu pot sa imi dau seama unde as mai putea gasi o fata cu care sa am o relatie de lunga durata (nu aventura), ce ar trebui sa fac? pe unde se mai gasesc fete care sa ofere incredere, sinceritate?

Răspuns Câştigător
| dnxbv a răspuns:

In primul rand, ca sa poti avea o relatie de lunga durata, trebuie sa cunosti o fata din cercul tau mai intim de prieteni! Avand cateva notiuni elementare despre ea, iti poti da seama daca vei avea un viitor cu ea sau nu. Cu fetele din parc/discoteca sunt sanse mici sa se intample ceva frumos si de lunga durata (exceptand exceptiile).
Daca nu ai un cerc de prieteni, ar fi timpul sa-ti faci unul! Ai tot timpul, esti inca tanar!
Unde se gasesc fetele cuminti? Peste tot! la scoala, facultate, biserica. Important este sa-ti deschizi ochii si le vei vedea!
Succes!

8 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Mdea e si asta ceva. Fete cumintsi? Rar frate.Oricum.simtsi tu nevoia sa ai prietena? Sau asta e doar un capriciu ori al varstei ori ca ii vezi pe ceilaltsi ca au? Fete care sa ofere sunt destule laughing Dar nu incredere si sinceritate.Mai sunt si de'alea, dar trebuie sa stii si ce vrei cu adevarat si unde sa cauti.

| Lora a răspuns:

Greu cu fetele cuminti dar nu se stie niciodata de unde sare iepurele, dragostea e oarba iesi prin parcuri cu inca un prieten poate cine stie de pe vreo bancutza alaturata o sa-ti zambeasca timid o domnisoara.Succes!

| matchpoint a răspuns:

Nu cauta cu disperare ceea ce este poate mai aproape decat crezi. Pa

| pacalici a răspuns:

Un bmw seria 5 si sa vezi cum sar ca popicele sau daca ai buzunarul mai plinut atunci mai ai sanse asa mai rar ce vrei u.

| cristiannn_8836 a răspuns:

Dupa cum zice @dnxbv fetele cuminti sunt rarehappy
P. S: Eu stiu pe cineva cuminte si frumoasasmug)

| camitza_1621 a răspuns:

Sa sti ca va contrazic nu tote fetele caut bmw si banii. unele caut iubire inteleger si incredere

| camitza_1621 a răspuns:

Sa sti ca nu tote fetel caut un bmv si bani unele caut iubire intelegere, incredere