| Pisicuțamiau21 a întrebat:

Buna ziua! Am doua întrebări. De ce atunci când faci sex bărbatul trebuie sa te lîngă in partea intima? De ce sexul este dureros?

6 răspunsuri:
| Willis a răspuns:

Dar nu este obligatoriu să te lingă acolo.
Este opțiunea fiecăruia, ca și persoană, sau ca și cuplu, dacă acceptă sau nu.
Cui îi place face, cui nu, nu face.

| ShaOfHatred a răspuns:

Nu e neapărată chestia aia. Se face de obicei pentru a excita tipa și pentru o lubrifiere mai bună.
Well știi cum e... Dragostea doare... în locuri strâmte

| Violleta2022 a răspuns:

1. sexul nue ste dureros ci placut dar numai acnd fata este deja relaxata si a avut un preludiu foarte bun, facutd e baiat.
In ce priveste linsul pasaricii, se practica la preludiu sau cand ambii partneri au chef de sex oral (cand si baiatul vrae sa-i faci un oral, atunci trebuie si els a-ti afac tie un lins).

| Xpressurself a răspuns:

Nu trebuie sa te linga, o face pentru ca ii place sa iti simta gustul. Sexul nu e dureros. Doare la inceput ori pentru ca nu esti tu pregatita ori pentru ca acum ai inceput sa faci sex si esti la primele dati. Spune-i ca nu te simti bine si ca vrei sa o ia incet.

| DoctorulManhattan a răspuns:

M-am logat doar ca sa raspund pentru ca am ramas uimit de asa un raspuns. Prin ce ai scris reusesti sa rezumi toata mentalitatea defectuoasa a,, barbatilor" din Romania. Bravo!

| mihai69 a răspuns:

1. Nu trebuie. Dar dacă o face (și se și pricepe), atunci e foarte plăcut pentru fată;
2. Normal e să fie plăcut, nu dureros. Dacă e așa în mod repetat, mergi la medic!