| anonim_4396 a întrebat:

Buna, rog seriozitate. Când faci dragoste trebuie sa fii epilata in zona întima?

14 răspunsuri:
| Evolution a răspuns:

Asta e o intrebare de genul daca se poate manca mancarea fara paine.
Logic ca se poate, ca ai gaura tot acolo laughing) dar ar fi mai ok si mai igienic sa fii epilata happy

| Violleta2022 a răspuns:

Nu, nu trebuie sa fii epilata, dar trebuie sa fii spalata!

| Freya1 a răspuns:

Normal da dar acum depinde de preferintele fiecaruia.

| CodrutElian1990 a răspuns:

O fetita, stand in balconul bisericii scuipa. O vede popa si ii spune: Te blestem ca atunci cand vei fi mare, sa-ti creasca o pisica intre picioare." Fetita nu a dat importanta acestui fapt, dar cand a venit vremea a inceput sa-i creasca parul si in aceasta zona a corpului. S-a suparat fetita si nu a putut afla nimeni de ce este suparata. Fiind in vacanta de vara, mama ei a trimis-o pe fetita la bunica. Incet in incet bunica a aflat de ce este suparata. Bunica i-a spus ca toate femeile au asa ceva. Vazand ca fata nu crede, bunica ridica fusta si-i arata. Fetita priveste si graieste: Da bunica, dar a dumitale e sura si a mea e neagra. La care bunica ii spune: Lasa nepoata mea, ca atunci cand pisica ta va prinde atatia soareci, cati a prins a mea, si a ta va fi sura.

Am povestit aceasta "fapta" cu dilema: daca bunica era epilata, cum facea sa o convinga pe nepoata ca este ceva normal sa-i creasca par intre picioar? sad laughing

| CodrutElian1990 a răspuns:

E bine, chiar daca nu esti epilata complet, macar taiat parul scurt, deoarece am patit ca mi-am tait penisul intr-un fir de par. Dar nici foarte scurt, ca se face ca o perie aspra si il inteapa pe partener.

| CodrutElian1990 a răspuns:

Sa stii ca sunt si barbati carora le place sa fie cu par. Dar daca vrei sa-ti faca si sex oral, e obligatoriu epilare, ca altfel se taie sau se inteapa la limba.

| MihaiNicu23 a răspuns:

Nu, poti sta si asa nu e obligatoriu fara par.

| HazelEyes77 a răspuns:

Din punctul meu de vedere da. Dar nu scrie nicaieri ca trebui sa fii musai epilata in zona daca tu te simti ok asa.

| Necunoscut112 a răspuns:

Dacă ai păr foarte mult, da, ar cam trebui.

| munteanuionvictor a răspuns:

E mai bine să fii epilată.

| ShamelessQboy a răspuns:

Cel mai bine este ca ambii parteneri sa fie epilati in zonele intime.

Răspuns utilizator avertizat
| Logann a răspuns:

Macar acolo un indicator, stii ce zic?

| noink a răspuns:

In relatia cu partenerul meu, timp de un an intreg am simtit nevoia constanta de a fi epilata perfect acolo jos. Am incercat de toate. Nu imi imaginam vreodata ca o sa scap de stresul de a ma epila permanent. In ultima vreme am discutat mai mult despre asta si am schimbat foaia happy pe el nu il deranjeaza deloc daca este putin par acolo. Acum ma epilez o data undeva la 10 zile si e mult mai comod.