| Pisicuțamiau21 a întrebat:

Buna ziua! Am doua întrebări. De ce atunci când faci sex bărbatul trebuie sa te lîngă in partea intima? De ce sexul este dureros?

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

1. sexul nue ste dureros ci placut dar numai acnd fata este deja relaxata si a avut un preludiu foarte bun, facutd e baiat.
In ce priveste linsul pasaricii, se practica la preludiu sau cand ambii partneri au chef de sex oral (cand si baiatul vrae sa-i faci un oral, atunci trebuie si els a-ti afac tie un lins).

| mihai69 a răspuns:

1. Nu trebuie. Dar dacă o face (și se și pricepe), atunci e foarte plăcut pentru fată;
2. Normal e să fie plăcut, nu dureros. Dacă e așa în mod repetat, mergi la medic!

| ShaOfHatred a răspuns:

Nu e neapărată chestia aia. Se face de obicei pentru a excita tipa și pentru o lubrifiere mai bună.
Well știi cum e... Dragostea doare... în locuri strâmte

| Xpressurself a răspuns:

Nu trebuie sa te linga, o face pentru ca ii place sa iti simta gustul. Sexul nu e dureros. Doare la inceput ori pentru ca nu esti tu pregatita ori pentru ca acum ai inceput sa faci sex si esti la primele dati. Spune-i ca nu te simti bine si ca vrei sa o ia incet.

| Willis a răspuns:

Dar nu este obligatoriu să te lingă acolo.
Este opțiunea fiecăruia, ca și persoană, sau ca și cuplu, dacă acceptă sau nu.
Cui îi place face, cui nu, nu face.

| DoctorulManhattan a răspuns:

M-am logat doar ca sa raspund pentru ca am ramas uimit de asa un raspuns. Prin ce ai scris reusesti sa rezumi toata mentalitatea defectuoasa a,, barbatilor" din Romania. Bravo!

Întrebări similare