| ionelutaa a întrebat:

Am facut dragoste cu pretenu meu pe data de 20 octombrie nu s-a terminat in mine pe data de 25 mi-a venit ciclul dar in luna noiembrie nu:si nici pana acum 5 decembrie poate fi vorba de o sarcina? Am avut simptome de sosirea ciclului si azi m-a durut burta. help

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Stai linitita ca o sa iti vina ciclul[daca am inteles bine...iti garantez ca o sa vina]

| aisha01eu a răspuns:

Probabil ai racit sau ceva. Nu cred ca ai ramas insarcinata. Stai linistita.

| JustDreamDnd a răspuns:

Nu ai cum sa fii insarcinata deoarece trebuie sa faci sex! nu dragoste dragostea nu e mare lucru poate ai diaree

| ionelutaa explică:

Am facut sex nu dragoste

| ionelutaa explică:

Am facut sex nu dragoste!