| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie de ajutorul vostru neapărat. In seara de duminica spre luni am fost la prietena mea, iar dupa un timp am inceput sa facem peeting (stiu ca a fost ceva prostesc) ajungand sa ejaculez pe burta ei, țin sa menționez ca în acel moment avem mana A în zona ei intima (ambii eram îmbrăcați, in afara de bluza ei, care lipsea.). Apoi în următoarele momente ne-am dus la baie, unde ea s-a șters respectiv spalat pe burta și pe mâini, de asemenea și eu care eram puțin murdar pe mana B. După toate acestea s-a dus din nou la baie ștergânduse și spalanduse în zona intima, ulterior schimbându-și lenjeria pe care, spune ea, nu se vedea nici un semn de umiditate. După aproximativ 30 minute "am bagat" din un deget in vaginul ei(sper ca nu fac vreo confuzie). Întrebarile mele suna în felul urmator, este posibil ca sperma sa fi ajuns la nivelul zonei ei intime,
ar putea rămâne însărcinată? Va rog seriozitate.
P.S:Ciclul precedent a fost în data de 19 și s-a terminat pe 24-25

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Menstruatia precedenta a fost in data de 19... , si nu ciclul care reprezinta cu totul altceva. Daca ti-ai spalat si tu mana si bineinteles si penisul, iar ulterior nu ai mai pus mana pe scula ta, mai ales daca nu ai atins zona glandului in acest caz nu avea de unde sa ajunga sperma pe mana ta si astfel cand i-ai facut degetica nici in zona vulvara sau in vagin. Daca fata nu a fost in perioada fertila nu poate exista absolut nici cea mai mica posibilitate de a se realiza o sarcina.In caz contrar probabilitatea ar putea fi apreciata ca fiind infima sau teoretic aproape imposibila. Te poti linisti complet.

| Praval a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Mulțumesc mult pentru răspuns, acum suntem mai liniștiți, mai ales ea. Mai as avea o întrebare. Îmi poți estima și mie perioada de fertilitate?

5 răspunsuri:
| KamaSutra a răspuns:

Nu poatewinking

| Emilian65 a răspuns:

Din cate spui tu, nu sunt sanse sa ramana gravida.

| CinevaNou a răspuns:

Asta e o problema de mate?

| Domnuleeeeu a răspuns:

Nesimtitule,Duminica nu se fac pacate. laughing