| Andramaria75 a întrebat:

Buna ziua. Am nevoie de un raspuns urgent. Acum cateva zile am avut contact sexual protejat. Iubitul meu a ejaculat pe tricou si dupa m-a atins din greseala cu tricoul in zona intima. Tin sa mentionez ca a sters excesul si trecuse 10 min pana sa ma atinga. Pot ramane gravida?

Răspuns Câştigător
| Emilian65 a răspuns:

Nu.

16 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ce culoare avea tricoul? Conteaza si asta.

| Violleta2022 a răspuns:

Mai copilasi, mai lasati joaca cu organele sexuale la anisorii astia, cand sunteti total incapabili sa intelegeti ca nu poati lasa femeia gravida cu degetul, cu perdeaua, cu chilotii iubitului sau cu apa din wc ori cada.

O sarcina se poate produce NUMAI cand sexul are loc in interiorul vaginului!

| dullcat a răspuns:

Aceeasi intrebare de 4 ori? Nu intelegi cum functioneaza sau doresti mai multe pareri?

| Andramaria75 explică (pentru dullcat):

Mai multe pareri. Sunt foarte ingrijorata

| dullcat a răspuns (pentru Andramaria75):

Indiferent de cate pareri primesti, nu se schimba nimic, chiar si in cazul unei sarcini.Totusi, intelege ca la tine nu poate fi vorba de nicio sarcina, asadar incearca sa te linistesti.

| Andramaria75 explică (pentru dullcat):

Multumesc mult

| dullcat a răspuns (pentru Andramaria75):

Cu placere.

| VoidEternal a răspuns:

Nu, dar ai alte probleme. De exemplu ca ești la vârsta la care faci sex, dar încă nu știi cum funcționează propriul corp.

Iar spermatozoizii aia nu sunt purici, nu țopăie singuri până la uter și nu au nici gps, deci chiar daca ar găsi un Uber să-i ducă până acolo nu ar știi ce adresa sa dea șoferului.

Te-am pierdut cu prea multe metofore?

| Lupic?27 a răspuns:

Sa mor de nu pe aria asta sunt numai copii care se babardesc.

| Miruna333 a răspuns:

Gravida ramai prin SEX. Nu prin atingeri si asa mai departe