| Dany82 a întrebat:

Am o intrebare. Am 200 MD ( monede dragon ) si vreau sa dau 60 MD la altcineva cum fac sa ai dau ca nu stiu cum? ajutati-ma va rog. Scuze de categorie dar este cea mai vizitata. Multumesc.

Răspuns Câştigător
| KnightOfNight a răspuns:

Nu-i poti da din MD-urile de pe contul tau dar exista o cale.El trebuie sa-ti dea codul care trebuie trimis prin SMS pentru MD-uri, depinde de cate MD. Trebuia sa dea acolo la item shop-''obtine monede dragon''-metoda de plata sms si de acolo e simplu.Si dupa ce iti da acel cod pentru contul lui il poti trimite u prin SMS si ii vin lui MD-urile. Sper ca ai inteles.Bafta! happy

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat