| SabUlala a întrebat:

Va rog, ajutati-ma! Anul acesta am banchet in a 4 a(suna cam ciudat, nu ma injurati). Dar vreauu sa stiu unde l-am putea face.(Nu vreau sa imi spuneti KidsLand sau nu mai stiu eu ce). sa fie in Iasi va rog! FUNDA! si daaa...scuze de categorie dar e cea mai vizitata

2 răspunsuri:
| Ofiintă a răspuns:

Buna

Sunt sigura ca se va ocupa un parinte de acest lucru.Sa sti ca nu este foarte simplu deoarece costurile vor trebui sa le accepte cu totii si sunt sigura ca si tu ai colegi/colege in clasa care nu-si pot permite orice!
Numai bine! pa, pa

| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

Sa inteleg ca ai 4 ani?