| BluPvP a întrebat:

Buna ziua am o problema azi noapte am vorbit cu cineva pe Vodafone si eu am abonament dupa 12 noaptea am vorbit si avea 300 si ceva de minute si am dat de 3 ori cat timp am vorbit si imi spunea ca am aceleasi minute si azi cand m-am uuitat dc mi-a spus ca am depasit 17 euro?

P.S : Scuzati Categoria

Răspuns Câştigător
| DenisIonut01 a răspuns:

Depinde in ce retea ai avut minutele si in ce retea ai sunat dar si cat ai vorbit ca daca ai deposit minutele e ceva ok sa iti vina mai mult de plata. Data viitoare daca stii ca esti vorbaret Numara cate ore ai in minutele alea si asa o sa stii. Apropo poate surzesti de la atata vorba la telefon. Categoria nu este de scuzat ai pus-o la repezeala si zici scuze, daca nu stiai unde sa o pui mai ziceam dar ai categoria telefonie.

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| BlueViP a răspuns:

Actualizarea nu se face ca la cartele, se face dupa ceva timp si ar trebui sa folosesti matematica!

| AxelBv a răspuns:

Actualizarea nu se face instant ci la ~ 4ore.

| iubita03 a răspuns:

Daca tu nu esti in aceeasi retea te tacseaza in euro.