| VampirNegru10 a întrebat:

Hei TPU,
Deci eu sunt pe Cosmote si am abonament Free L cu 15 euro pe luna si trafic nelimitat; ce vreau sa stiu e daca am minute nelimitate si in alte retele gen Vodafone, Orange etc.
Funda!
( scuzati categoria )

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Ai dublu minute naționale/internaționale Zona 1 (250 minute din planul tarifar + 250 minute bonus), dublu trafic de date recomandat (250 MB din planul tarifar + 250 MB bonus, cu viteză 43.2 Mbps, apoi 64 kbps) si 50% reducere din preţul lunar al extraopţiunii, când activezi abonamentul COSMOTE Free M împreună cu o Extraopţiune Connect Mobile Free pe toată perioada contractuală.
Aplicația "Dolce Mobile TV powered by Cosmote" te conectează la Formula 1, difuzată în exclusivitate la Dolce Sport, cu super viteză 4G! În plus, ai trafic de date BONUS în aplicație până la 31 iulie 2014. Aplicația este disponibilă în Play Store și App Store.

Această ofertă se aplică contractelor încheiate pe 24 de luni, atât activari noi cât şi prelungiri.

Viteza 4G este disponibilă în aria de acoperire 4G pentru COSMOTE Free M, prin activarea Extraopțiunii Connect Extension+, împreună cu un SIM 4G și un telefon compatibil.

Oferta este valabilă până la 31 iulie 2014 şi COSMOTE îşi rezervă dreptul de a prelungi, modifica sau de a retrage Oferta în orice moment, dacă consideră necesar sau în cazul în care intervin circumstanţe independente de voinţa sa.
Campanie Vouchere Clickshop

La achiziționarea online a abonamentului COSMOTE Free M, primești un voucher de reducere în valoare de 75 lei pe care îl poți folosi pe www.clickshop.ro

Voucherul va fi trimis pe adresa de e-mail furnizată, după confirmarea validității abonamentului (după 14 zile) și poate fi utilizat în termen de 30 de zile de la data primirii.

Oferta este valabilă în perioada 20.06. 2014 - 20.07. 2014.

| RAY a răspuns:

O parere nu se merita la digi ai nelimitat in toate retele din romana +in strainatate vb cat vrei toata ziua cu tari ca Germania, Spania, iatalia zona 1 ue, prea mult 17 euro + net nelimitat la digi

| lpavel a răspuns:

Fa-ti cont pe site-ul Cosmote si vei afla exact ce optiuni ai!
PS: Vampirii nu-s negrii nu mai Dracii sunt negrii ca au iesit din cuptor... Bafta!