| anonim_4396 a întrebat:

Bună ziua, am și eu o întrebare, am făcut un test de sarcina, o linie era vizibila și una mai puțin vizibila, cea mai puțin vizibila era mai depărtata decât cea vizibila. Înseamnă că am rămas însărcinată sau nu?

4 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

In astfel de situatii rezultatul testului de sarcina este considerat ca fiind incert sau invalid si din acest motiv testul trebuie sa fie efectuat din nou. Testul de sarcina are rezultatul POZITIV numai atunci cand apar 2 linii foarte evidente si de aceeasi intensitate si in dreptul literei C cat si in dreptul literei T. Multa sanatate!

| GouDidodino a răspuns:

Esti gestanta

| Carinaaaaaaaaa a răspuns:

Repeta testul. Trebuie să fie o singură linie colorată atunci cand nu esti însărcinată, si cele doua complet colorate atunci cand esti!

| Ansodshsjxbskxbbz112 a răspuns:

Felicitari! Ai gemeni