| floricicadanstoarea a întrebat:

Am si eu o intrebare ce se adreseaza in special persoanelor de sex masculin.
Ce parere ati avea daca ati avea o relatie cu o fata (sa zicem 24 de ani sau mai mult) si ati afla ca este virgina?
Va rog dati raspunsuri sincere si serioase.

(mentionez ca nu este o curiozitate personala, este o situatie in care eu ma aflu, nu am facut niciodata sex, din diverse motive si nu vad nicio problema in asta. Acum am o relatie cu un barbat absolut minunat, insa imi este putin teama de modul in care ar reactionadaca i-as spune ca sunt inca virgina. Pana la urma, poate nici nu m-ar crede sau poate o sa spuna ca am vreo problema daca n-am facut sex pana la varsta asta si voiam sa aflu niste opinii happy )

Multumesc anticipat

9 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Peste 99% o sa te vrea doar sa faca sex cu tine, ai fii un trofeu valoros pentru ei

| Sofer a răspuns:

Nicio părere. Prefer ca fata sa fie experimentata în pat.

| Nemessys a răspuns:

Nu mi-ar pasa deloc. Daca e un om atat de,, minunat" cum spui tu, atunci asta ar trebui sa fie si reactia lui.

| alexalx1234 a răspuns:

Aș aprecia că s-a păstrat până la vârsta aia. Fetele virgine în ziua de azi sunt pe cale de dispariție. Majoritatea fiind sparte de la 14 ani...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O parere buna, fata cuminte este bijuterie la casa omului.

| NarcisIfrim a răspuns:

Ce problema sa aiba cu asta, ar trebui sa se mandreasca cu ce are, ca mai rar gaseste asa ceva..sincer iti zic
nu e nici un fel de problema, sau rusine

| 95AnastasyaNastyaSya0997 a răspuns:

Bună! Acum 3 ani aveam aceeași problemălaughing))
Eu eram rușinat si ma simțeam rusinata
Am vrut sa i ascund, Ma temeam de reacția lui...
Si din dorinta de a nu ma refuza am mers la el acasă cu prima ocazie si am incercat sa ma prefac.
Am vorbit cu el 3 h înainte și când a vrut sa ma duca in dormitor
Am acceptat....am sărit pe el și ne am dezbrăcatwinking
Cand eram in chiloți amandoi l am informat ca sunt virginălaughing))
A fost mega fericit și ma respectă si in ziua de azi...
A spus ca e un lucru minunat și e mândru de faptul ca el a fost primul.
A inteles ca sunt o fata ok și pretențioasă.
Sfatul meu e sa te culci cu el doar Daca esti intr o relatie serioasa
Altfel vei avea de suferit.
Esti minunata așa

| Bodx233 a răspuns:

O sa se bucure ca este primul, mai ales dacă este o relație serioasă

| Saitamalel a răspuns:

Nu. Nu este nici o problema. Spune i ca ai pastrat o cu mandrie pentru el. ^*^