| ediss47 a întrebat:

Buna ziua, am si eu o întrebare sper sa ma ajutați, am facut azi s*x prima oara cu iubita mea, la început am bagat o cam de 6 ori fara prezervativ, dupa ce am scos-o era putin umeda, apoi ne am protejat, este vreo șansă sa rămână gravida?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Care-i logica sa faci lucrul asta, bagatul fara prezervativ?
Stii ca poti sa o lasi imediat insaricinata, daca ea era in perioada fertila?

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

După ce ai băgat-o, ce ai făcut cu ea acolo? Dacă nimic, nu ai șanse.

| Emilian65 a răspuns:

Daca nu ai reusit sa ejaculezi, nu este posibil sa ramana gravida.

| Goete a răspuns:

Da de unde, copiii ii aduce Barza.

Daca n-ai ejaculat in vaginul ei si nici nu ti-ai facut laba inainte, sau daca ti-ai facut-o ai urinat intre laba si cand i-ai bagat-o, atunci n-ai de ce sa te preocupi.
Dar cred ca e mai bine sa te documentezi inainte de a face ceva, nu dupa.

| dariaenache a răspuns:

O sa ramai tu in locu ei