| Onisim13 a întrebat:

As vrea sa stiu si eu care sunt cele mai rezistente prezervative si cam cat costa acestea!

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
3 răspunsuri:
| FoarteLetargic a răspuns:

Durex. Cam 7, 5 si 9 lei.
Funda?happy

| n30x a răspuns:

Care sunt cele mai rezistente nu stiu sa iti spun exact dar durex si love is ok. Exista niste chesti numite farmacii de unde poti sa le procuri sunt si mai sccumpe dar in general nu trec de 10 ron depinde de gama pentru care optezi cu bule cu diferite arome big grin

| nellyneliana a răspuns:

Cele de la Durex sunt cele mai bune. Nu stiu cat costa, cred ca in jur de 10 lei pachetul.