| Cipri2417 a întrebat:

Bună ziua astazi a inceput sa ma doara penisul cand am inceput sa ma masturbez cred ca ma doare din cauza ca ma masturbez foarte des adica aseara m-am masturbat de vreo 7 ori ( cu pauza cam de 2-3 ore ) știți ce as putea sa fac sa nu ma mai doara?

5 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Să nu ţi-o mai freci aşa des.Ce-i prea mult strică.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

7 ori? Pauza de 2-3 ore? Pai tu ai mai dormit aseara? thinking

Ce ai putea sa faci sa nu te mai doara? Sa nu te mai masturnezi excesiv.

| NotNamed a răspuns:

Caaaat baaaaaa? 7 ori numai intr-o seara? La tine nu mai e plăcere. E dependenta + drog... Saracul penis e mai solicitat intr-o zi decat gogoasa unei curv3 pe toata saptamana. Ma mir ca se mai trezeste. Ai grija ca de la atata strangere de gat s.ar putea sa.ti cada...

| EUeStEEu a răspuns:

Mai lasa-l sa se odihnească happy
Găsește-ti o prietena, cati ani ai?

| BlankMax a răspuns:

Cum ar fi sa lasi laba trista, labagiule inapt social! laughing))))))))))))))))