| anonim_4396 a întrebat:

Nu e de ras va rog sa tratati ca atare! De aseara a inceput sa ma doara penisul! Apoi am observat ca mi s-a umflat si nu pot sa o decalotez din cauza durerii si imi supureaza si ceva galben!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
13 răspunsuri:
| Miss25JK a răspuns:

Infectie. Du-te la urolog.

| pulx a răspuns (pentru Miss25JK):

De ce mi-a aparut? Viata sexuala nu am, iar eu tin foarte mult la igiena! sad

| Miss25JK a răspuns (pentru pulx):

Sunt n cauze. Poate fi schimbare detergentului cu care ti-ai spalat lenjeria intima, Poate fi vasul de toaleta neigenizat, poate ai tu sistemul imunitar mai slabit si prinzi mai usor infectiile, oricum nu e nimic grav, nu te alarma.

| dermdoc a răspuns (pentru Miss25JK):

Scurgerea galbena sigur e de la detergent sau vas de toaleta... NOT!

| pulx a răspuns (pentru Miss25JK):

Nu necesita o interventie chirurgicala nu?

| Miss25JK a răspuns (pentru pulx):

Nu are nicio legatura. Cel mai sigur iti va prescrie antibiotic comprimate, sau vreun unguent.

| dermdoc a răspuns (pentru pulx):

Cel mai probabil nu este cazul de interventie chirurgicala. Du-te fara frica la urolog!

| Trumpinator a răspuns:

Este posibil sa fie o infectie, trebuie sa consulti doctorul pentru. ce antibiotic trebuie luat

| tickey a răspuns:

Nu mai sta nici pana maine. du-te in momentul asta la urgente. risti multe daca stai sa astepti

| dermdoc a răspuns:

Daca nu ai viata sexuala este infectie urinara. Urgent la urolog pentru ca lasata netratata SIGUR vor apare complicatii. Succes!

| OmulTalentat a răspuns:

Mergi la urolog daca nu vrei sa ramai fara ea.

| MaryLoveMyLife a răspuns:

La sigur este o infectie urinara, urgent la urolog pentru a-ti prescrie un tratament. Sanatatewinking

| CatalinRO a răspuns:

Salut! Iti recomand un consult la Boli Infectioase! Nu ti-ar strica o cultura din secretia peniana. Sanatate!