| Alex1994zzz a întrebat:

Ce sa fac sa nu mai ejaculez in doar 3, 4. minute am incercat a ma gandit si la altceva in timpul actului sexual cu prezervativ durează cam 7, 8 minute. ma poate ajuta cineva cu problema asta?

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sant prezervative care intarzie ejacularea si poti da o laba inainte de sex apoi dupa 15 min sari pe ea

| RoCkKiD a răspuns:

Daca rezisti 7-8 minute n-ai nevoie de pastile ca n-ai nici o problema cu ejacularea precoce. ci de tehnica. Vezi si tu, cand simti ca te apropii scade viteza, schimba pozitia, treci la saruturi.

Nu e cursa de sarit garduri, poti sa o lasi si mai moale din cand in cand sa-ti revi si dupa incepi iar. Daca faci ca un iepure normal ca termini imediat.

| relian a răspuns:

Sunt creme, f bune chiar, o sa zica iubita ta wow cei cu tine laughing
Te duci la sexshop si spui vrei ceva crema sa ejaculezi mai greu si aia o sa stie ce sa iti recomande.
Garantat functioneaza.
Pilulele nu fac cine stie ce, dar cremele si sparyul ala stud 100 wow dai intruna cel putin juma de ora, o sa fuga fata de tine dupa laughing

| ywar a răspuns:

Experienta... asta e! Nu ai rodaj. Cu timpul se va rezolva situatia. Asta dovedeste ca inca esti pustan.

| Xboggyx a răspuns:

Salut, nu sunt vreun expert sunt aici doar sa ti dau un sfat...ai putea încerca niste pastile..de exemplu am inteles ca Dragon Power sunt niste pastile foarte bune care nu dau greși, sunt si naturiste

| Alex1994zzz explică (pentru Xboggyx):

Și de unde pot cumpara pastilele?