| SamsungElectronics a întrebat:

Bună ziua.

Cei care ați fost singuri de Valentine's Days si sunteți singuri si în ziua de astăzi, cum v-ati simțit când ați văzut multe cupluri frumoase cu buchet de flori în mână și cu trandafiri și cu cadouri și care se țineau de mână și se pupau și se îmbrățișau?

Eu am fost cu un prieten într-o cafenea ieri și am văzut multe cupluri acolo și doar eu cu prietenul meu eram singuri și nu aveam iubită și tot se îmbrațisau și se pupau, când am văzut asta am înnebunit și după ne-am luat și ne-am dus din cafeaua aia, ca nu am mai putut vedea, nu îmi place data de 14 februarie, o urăsc.

As vrea sa am și eu pe cineva cu care sa mă iubesc și cu care sa împărtășesc lucrurile și cu care sa mă simt fericit, la fel și persoana respectiva sa se simta fericita alături de mine și să nu își bata joc și sa nu mă stoarcă de bani și sa profite de pe mine și multe altele și să fie bună de treabă și înțelegătoare și să mă placă în felul cum sunt și în felul cum arat. M-ar face un băiat fericit și mai bun, și darnic, ce am eu sa le dau și la alții și aș uita de suparari și de stres, as zîmbi toată ziua și m-as bucura foarte mult.

Nu vreau sa par un ciudat cu vorba asta, dar ma distruge psihic și parca sunt stresat, supărat nu mai știu cum să zic.

Unde sa mai merg, unde să caut, la nu stiu câte continente distanță?

Voi cum ați cautat?

Ce mă sfătuiți?

Dar sa nu îmi spuneți, de exemplu du-te la sala, îmbrăcate smecher și multe altele, degeaba poți sa arati smecher dacă ești un c***t de om, scuzați vorba.

Nu mai știu ce sa fac.

5 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Caută până găsești.

| 120bulevard a răspuns:

Ba frate asta e, iubirea te loveste atunci cand te astepti mai putin, vorba aia.

| just4ubr2015 a răspuns:

Nu trebuie sa te intereseze ce fac altii la restaurant degeaba sarbatoreste valentines day daca a doua zi ea e calare pe altul cand prostu e la munca sau stau impreuna si dorm separati fiecare in camera lor.cauta si tu o partenera pe un site de dating sau pe Facebook sau iesi afara in parc

| Danny28 a răspuns:

Nu pot sa inteleg ce tot vezi asa misto la relatii. Ai creat o obsesie pentru ele si asta se observa din multele tale intrebari zilnice care sunt exact despre acelasi subiect. Chiar crezi ca acele cupluri care se saruta si se imbratiseaza in public sunt la fel si in viata privata? Iti zic cu mana pe inima ca NU. Multi dau impresia in public si pe social media ca sunt fericiti, dar de fapt se cearta ca retarzii din toate nimicurile, inseala, se despart aiurea, divorteaza dupa maxim 2-3 ani. Ce naiba vezi asa misto la relatii nu stiu. Nu sunt lapte si miere. O relatie iti fura libertatea, nu vei mai putea face ce faceai atunci cand erai single, vei avea mai multe indatoriri, vei sparge mai multi bani pentru a iti face partenera fericita si multe altele. Nu iti mai bate capul cu subiectul asta.

| ionutchiriac222 a răspuns:

Sunt în aceeași situație ca tine, dar m-am obișnuit cu gândul ăsta. Chiar m-am bucurat pentru ei și cred realmente că într-o zi voi întâlni și eu iubire. Și cu gânduri pesimiste și fără, data în care ne vom face iubite este aceeași.