| Mirela2334 a întrebat:

Buna ziua comunitate. Am facut cu prietenul meu sex si prima data a fost protejat, iar la un interval de 2 ore am mai facut inca odata, in timp ce ne sarutam a introdus putin penisul sau la mine in vagin, mentionez ca doar varful penisului a intrat in vagin, dupa care a pus prezervativ si ne-am continuat treaba. El a zis ca in timp ce a pus prezervativul a observat lichid pre-ejaculator pe penis. Insa dupa primul act sexul s-a spalat si urinat. Care sunt sansele ca in vagin sa fi nimerit acel lichid si care sunt sansele ca sa raman insarcinata? Nu sunt in perioada de ovulatie. Cei care vor sa fac misto, va rog ocoliti aceasta postare.

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nici o sansa.

| dullcat a răspuns:

Buna.Pot fi sanse de sarcina, dar nu le putem numara.Ori folositi prezervativ mereu, ori nu folositi.Joaca aceasta cu si fara protectie e cam inutila.

| dullcat a răspuns:

Mai adaug ca doar pentru ca nu esti in perioada de ovulatie nu inseamna risc zero de sarcina, ci inseamna ca riscul e mai mic dar tot e acolo, nu e ca si cum e inexistent.

| Hyperion7 a răspuns:

Șanse minime.

| Marius22222222222 a răspuns:

Greu de spus

| Corina3434 a răspuns:

Riscant. De ce l-ai lasat sa ti-o bage fara prezervativ? Poti contacta boli venerice sau chiar HIV.