| tecsanalex355 a întrebat:

Buna ziua! Daca prietenul meu a folosit prezervativul(nu s-a rupt) si nu si-a dat drumul in mine pot sa raman gravida?(Am 19 ani si e prima data.Mi-e cam frica in plus)

Răspuns Câştigător
| LilWatamaloon a răspuns:

Nu poți rămâne însărcinată în această situație, ești safe. Ideea este că e foarte important ca prietenul tău să-și pună prezervativul corect pentru a nu se rupe, acest lucru te va ajuta să nu te mai stresezi de fiecare dată când vine vorba de relații sexuale.

4 răspunsuri:
| Niciunnumedeutilizator a răspuns:

Dacă tu oricum nu ai încredere în prezervative, de ce-l mai folosiți? Nu ai cum să rămâi gravidă.

| Ionnn a răspuns:

Gandeste-te de cate ori o sa o faci de acum, de fiecare data o sa iti fie frica?

| MiticaPaun123 a răspuns:

Nu are sperma bluetooth esti sigura stai calma