| Eva_5612 a întrebat:

Daca am facut sex si am folosit prezervativul si nu s-a rupt exista vreo posibilitate sa raman gravida?

6 răspunsuri:
| emilia21 a răspuns:

Nu exista nici o posibilitate de a ramane gravida!

| Anileda a răspuns:

Daca l-ai folosit corect posibilitatea este foarte mica.

| AnaBejenaru a răspuns:

Nu, riscul este foarte mic, dar de cele mai multe ori nu, si asta e foarte rar. daca nu ai simptome nu-ti fa griji

| andreea_1432 a răspuns:

Nu ramai
nu ai cum.

| theoneandonly a răspuns:

Vezi ca scrie pe prospectul de la prezervative. Nici un producator de prezervative nu garanteaza eficienta 100%. Sansele sunt intre 1 si 14%

| printzesacufitze a răspuns:

Nu. nu-ti mai face griji fi fericita ca ai cu cine si spor la treabawinking