| anonim_4396 a întrebat:

De o saptamana aprox. 2 saptamani m-am pus cu o fata.Ea este f timida. nu reusesc sa o sarut french. Am incercat de mai multe ori dar cand ii ating buzele cu limba, ea incheie sarutul adica dupa cateva secunde isi departeaza capul... nu pot. am nevoie urgent de cateva sfaturi. va rog sa ma ajutati. Ofer funda!

Răspuns Câştigător
| ColorfulBubbleGum a răspuns:

Problema asta am avut-o si eu prima data...Ia-o incet.Sarut-o doar cu buzele si ia-o in brate-o sa aprecieze.In timp(dupa o saptamana jumate-2 in cazul meu)o sa vezi ca o sa te sarute si ea..Incet,incet o sa observi ca lucrurile incep sa functioneze.Succeshappy

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poate nu stiebig grin sau ii este rusine.
Ia-o in brate, incearca sa o mangai, sarut-o incet si incearca sa nu o lasi sa se indeparteze si sarut-o french. Nu fi brutal cu ea, doar insista putin mai mult.
Daca tot nu vrea, intreab-o ce problema are cu acest tip de sarut.happy

Bafta! kiss

| Andreea_1147 a răspuns:

Incearca sa fi tandru cu ea, strange-o in brate,, si in timp ce va sarutati incerca sa o mangai pe obraz!happy

| Roșu-Albastru_Curcubeuu_1997 a răspuns:

Poate prietena ta nu stie sa sarute french. Incearca sa vorbesti cu ea... asta ar fi ce`l mai simplu happy funditabatting eyelashes?