| PoiisoonPinkPiiP a întrebat:

Buna TPU..ca de obicei..am ramas la problemea cea mai mare pe care o am laughing..anume..faza cu sarutul crying..nu o pot face de cand a venit iubitul meu inapoi am incercat de 1000 de ori si mam facut si de rusine pentru ca m-am intors intotdeauna.si maine chiar vreau sa ii dau un sarut french insa nu stiu cum..la mine chiar nu merge faza cu totul vine de la sine..nu e asa!
Deci..stam vorbim..asa..ne uitam unu in ochii celuilalt..ne apropiem..iti dau cateva pup pe gura..si apoi? ii bag limba in gura si ce fac?laughing..sau sarut doar cu buzele? ..nu inteleg asta..va rog ajutati-ma cat mai repede. FUNDITA..nu faceti misto. oricum ma simt penibilcrying

3 răspunsuri:
| Elly7890 a răspuns:

Pai draga daca nu o poti face nu mai intra in relatii cu baieti! asta nu am mai auzit de 19 ani de cand sunt!

| moartea3 a răspuns:

Sti aveam de gand sa fac misto nu te mai gandi la asta ti vine in...Da fa doar ce ti vine in minte nu te mai gandi la asta

| Leonardos071 a răspuns:

Heii. In primul rand, nu te mai simti penibil deoarece nu esti! Sunt multe alte persoane care au trecut prin asta. Hai sa-ti spun ceva despre sarutul frantuzesc.happy
1. Pune mana la gura si linge podul palmei happy, v-a fii exact ca un sarut frantuzesc.
2. Incepi cu niste saruturi senzuale si dupa lasa-te purtat/a de val happy (si da, ii bagi limba-n gura )!

Sper ca ti-am fost de folos :d