| anonim_4396 a întrebat:

Sunt Bogdan si acum 2 zile m-am pus cu o fata. Cum spu uni... baietii trebuie sa inceapa sarutul, deci vreau sa o sarut! Nu ma mai pot abtine fara sa o sarut. Mentionez ca ea este foarte timida si rusinoasa. Va fi primul meu sarut... cum sa o fac? Imi puteti da cateva sfaturi? Sa o pup pur si simplu sau cu limba? Unde sa pun mainile? Sa i le pun pe fund? Cat trebuie sa dureze? Va rog din tot sufletul meu, sa ma ajutati! Va mulumesc! Ofer funda celui mai bun raspuns.

Răspuns Câştigător
| tubica a răspuns:

Pai spune-i sincer ca nu te mai poti abtine sa n-o saruti si ca si tu esti tensionat fiindca e primul tau sarut si nu vrei sa o dai in bara. Spune-i ca iti place de ea foarte mult si ca ai vrea sa o saruti.Si apoi o intrebi frumos: imi dai deosebita onoare de a te saruta?hee hee crede-ma va va fi topita dupa aceasta replica.Fiindca va considera ca pentru tine e o onoare ca ea sa te lese sa o saruti.Si apoi daca spune da atunci o prinzi de manuta si pur si simplu ii dai un sarut(fara limbuta ca ar fi prea devreme).Dar sa nu stai mult lipit de ealaughing ia-o pas cu pas.Nu te grabi.Si dupa ce ai sarutat-o sa-i zambesti si sa spui multumesc(foarte important). Sper ca ti-am fost de ajutor.winking Succes.

6 răspunsuri:
| DeeaMarry a răspuns:

Poti sa incepi cu un sarut simplu(nu french). Mainile ti le plasezi pe soldurile ei, in niciun caz pe fund! Si stii de ce? Pentru ca s-ar putea sa se desparta de tine inainte de primul sarut, mai ales ca e timida. Durata - cat simti tu ca e ok, dar nu foarte mult!
Dupa ce prinzi mai mult curaj si va obisnuiti cat de cat unul cu celalalt poti sa o saruti si french.

| neutrino a răspuns:

Te-ai pus cu o fata dar, nu v-ti sarutat. Esti tare, domnule! Ce cauti cu mainile pe fundul fetei? Cand ai sa-ti dai mandria prosteasca la o parte si ai sa recunosti in fata fetei ca nici tu nu ai sarutat pe nimeni pana acum, atunci sa ai curajul si sa o iei in brate si sa o pupi unde vrei tu. Asa e la inceput si asa e frumos.

| RemusAndrei a răspuns:

Daca numele tau este Fuego... nu vei avea nici o problemawinking

| DaxaRe a răspuns:

Se numeste lasitate
si ce? conteaza cine incepe? nu sunt deacord..ar fi placere sa te invete daca ar sti astalaughing plus ca nu poti sa mergi si sa o saruti cu un scenarius in cap gen 'frate o musc si ii pun mainile pe fund dupa ma uit la cronomentru, fi serios nu asa se face, totul se intampla atunci, mintea o sa0ti zic ce sa facilaughing, reactiile vin usor

| bogdandat a răspuns:

Pai por si simplu sarut-o direct daca te iubeste o sa ramana cu tine daca nu o sa-ti dea o palma si gata sarut-o direct

| Fuego27 a răspuns:

Multumesc*. Scuza-ti greselilie!;''>...