| metin2roSagitta a întrebat:

Buna Ziua. Doresc sa dau un cont pe metin2 ro, servar Sagitta, regat Jinno(albastru). Contul este un sura Bm(magie neagra) de lvl 52, probabil va ganditi ca este lvl mic dar tin sa precizez ca este foarte bun si pvp si pvm deoarece are G2 Spiritu flacarii si G1 protectie intunecata.Statusul este 95int, 65pv si restul 15 puncte mai trebuie facute 2 lvl pentru inca un Master. Contul are acum 70%experienta. Il dau cu sau fara iteme pentru cont ninja pe metin2ro asemanator sau cont Metin 2 GX bun pvp. Astept oferte la id meu georgearadeanu sau pe email georgearadeanu@yahoo.com. O zi buna

4 răspunsuri:
| stiitorul a răspuns:

Man am 2 ninja pe sagita albastru
1)arc corn de 30 +9 lv 40 e pe arc si fms +9 liceu verzi 100x violet 123x (red 5000x blue 5000x toate gigante) si ala mare de 80 e pe lama are 2 la P restul la G si unele la inceput
eu il dau pentru un war de 60-70 full itm bani

| metin2roSagitta explică (pentru stiitorul):

Baga id meu sa vorbim : georgearadeanu

| stiitorul a răspuns:

Sorry ti-am zis ori un war ori ori o funda
funda si til dau pe mass
daca nu nu til dau D

| metin2roSagitta explică:

Care vreti contul bagati id meu ma georgearadeanu