| AnaMaria391 a întrebat:

Bună ziua!
Iau Logest de câteva luni bune dar niciodată nu mi s-a întâmplat așa ceva.
Vineri, am avut contact neprotejat în jurul orei 19:00, apoi am luat pastila la 21:30.
Sâmbăta, am luat pastila la 21:30 și după o oră distanță am avut scaun apos.
Iar Duminică de dimineață, am avut 2 scaune apose in aceeași oră (între ora 9 și ora 10).
1.Trebuie să-mi fac griji pentru protecție? A scăzut eficiența pastilelor?
2. Trebuie să-mi fac griji pentru contactul neprotejat de vineri?
Mulțumesc

1 răspuns:
| DariaZ a răspuns:

Nu are nicio treaba una cu ta. Și eu iau Logest de 2 ani de zile și numai neprotejate am contactele sexuale, de asta și iau anticoncepționale. Asa ca stai liniștită!