| xbox360_2907 a întrebat:

..ieri seara m-am uitat la un film porno si am inceput sa ma masturbez...mentionez ca dupa 1 minut si ceva am ejaculat de ce atat de repede? cryingcryingcrying este grav? va rog raspuns baiat 12 ani

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Ai 12 ani, esti inca un copil. Ocupa-te de chestii normale, nu de masturbat si filme porno. In mod normal, un baiat incepe sa se masturbeze pe la 14 ani si jumatate-15. Daca incepi acum, vei reusi sa te alegi cu ejaculare precoce si ai sa-ti ratezi viata sexuala. Masturbarea este normala, dar nu la copii de 12 ani.

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Erai excitat mai omule e normal daca nu te-ai masturbat de mult timp sa ejaculezi asa repede

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Stai cuminte mai si vezi-ti de scoala! Ai tot timpul mai tarziu pentru asta! Citeste, invata, cultiva-te, fa sport, ca sa fi sanatos si viguros mai tarziu!

| mihaibr11 a răspuns:

La 12 ani? happy nu e grav dar cauta-ti si tu alte preocupari.

| TormentOfSins a răspuns:

Da e grav ai ramas gravid big grin

| myself a răspuns:

Lollaughing exemplu de copil fara viitor...la 12 vezi-ti de scoala mha lasa filmele porno deocamdata

| yogeorge10 a răspuns:

Ba copile! nu te mai masturba! nu ocupate de scola! la 12 ani ocupate de un hobi un sport de exemplu! poti sa te uiti la fime porno dar nu te mai masturba